Физически или интелектуален труд предпочитате?

  • 3 438
  • 83
  •   1
Отговори

Анкета

Предпочитам:

Опции:

# 75
  • Мнения: 8 999
И от двата вида - по малко. Половин работен ден - физически, другата половина - интелектуален.

# 76
  • Мнения: 152
Реално погледнато , нещата седят по следния начин...
значи за да свалиш мацката и да я закараш до леглото, трябва да впрегнеш целия си умствен потенциал , което моментално означава , че се трудиш интелектуално...
А самото чукане или секс или както и да го наречем (все си е обмяна на флуиди), си е чиста проба физически труд... за някой по-изморителен , а за други не чак толкова!
Съвсем естествено идва и заключението , че двата вида труд си вървят ръка за ръка...и аз ги обичам и двата!

# 77
  • Мнения: 2 448
Още повече, че физическият, кажи речи може да се върши от всеки, който се понапъне, ама за другия трябва и акъл.
Абе за някои физически работи бая напъване трябва и не могат да се вършат от всеки / особено пък от жена /.
Тук леко обидно ми прозвуча към хората занимаващи се с физически труд - видите ли всеки може да работи физически, ама само умните интелектуален.
Работата продавачка към коя от двете спада? - нито много сила се изисква , нито чак толкова акъл.
В крайна сметка не винаги работим това, което ни е кеф.

# 78
  • Мнения: 47 902
не всеки може да работи физически труд, имам си здравословни проблеми и не мога да се натоварвам, затова се занимавам с  интелектуален труд

# 79
  • Мнения: 1 316
Интелектуален, но напоследък ми е приятно да съм по-действена...

# 80
  • Мнения: 899
Предпочитам физически труд и интелектуално хоби. Така или иначе интелектуалната ми работа, не ми доставя удоволствие, предпочитам радостта от другото, а след него с пълни сили да се насладя на хобите. И да не очаквам заплащане за него  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 2 700
В ежедневието - интелектуален.
Ако нещо ме ядоса, обаче, се хвърлям презглава към физически, за да си избия нервите.

# 82
  • Мнения: X
Добре е да е комбинация и от двете или поне ако е физически да има някакъв творчески момент.

# 83
  • Мнения: 2 131
Работата ми досега е била свързана най-вече с интелектуален труд, макар да не е зад бюро и да е свързана и с движение. Но физическият труд винаги ми е действал разтоварващо. Е, без да прекалявам, де...  Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт