ЕЛВИРА

  • 3 562
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 448
Съчуствам най-искрено на Елвира и семейството й!!!1


Искам само да попитам тези, които плюят Майчин дом ей така за спорта, дали знаят какво се случва из Окръжна и АГ-то, защото и там хич не липсват такива случаи, на човек ако му е писано /да не дава Господ/ и на Луната да ражда все тая, съдбата си е съдба Tired

# 46
  • Мнения: 2 746
Съчуствам най-искрено на Елвира и семейството й!!!1


Искам само да попитам тези, които плюят Майчин дом ей така за спорта, дали знаят какво се случва из Окръжна и АГ-то, защото и там хич не липсват такива случаи, на човек ако му е писано /да не дава Господ/ и на Луната да ражда все тая, съдбата си е съдба Tired

Не ми се вярва в Окръжна или в АГ-то, лекар, който не е акушер-гинеколог да бъде допуснат да прави секцио....и най-малкото екипите им са пълни.Но, да, съгласна съм, че инциденти не липсват и там, но по други причини.

# 47
  • Мнения: 4 753
Горката майчица...... и горкото бебенце  Cry

# 48
  • Мнения: 122
Момичета!Възмущението ви е разбираемо,но нека не всяваме паника сред бъдещите родилки!Подобни случаи са факт и не само при раждане,а са възможни при всяка лекарска намеса.Стават грешки,потресаващо е ,но последното нещо от което има нужда една бъдеща родилка е такава новина.Когато ми предстоеше да родя избягвах да разговарям по темата за раждането именно защото все се намираше някоя доброжелателна душа която да ми разкаже за нещо подобно-доста е стресиращо.А моето раждане мина като на шега- за по-малко от 4 часа...

# 49
  • Мнения: 1 586
Съчуствам най-искрено на Елвира и семейството й!!!1


Искам само да попитам тези, които плюят Майчин дом ей така за спорта, дали знаят какво се случва из Окръжна и АГ-то, защото и там хич не липсват такива случаи, на човек ако му е писано /да не дава Господ/ и на Луната да ражда все тая, съдбата си е съдба Tired

Тук става въпрос за Лекарска грешка, ако изобщо думата лекар в случая е удачна.Какво прави там и защо оперира човек нямащ тапия за това,питам аз?Много ясно,че раждането по-принцип носи риск за жената, но поне да раждаме при истински лекари а не при Аматьори.......... #Crazy
оплакванията от МД са много повече от всички други болници взети заедно,защо ли? newsm78

# 50
  • Мнения: 1 448
Наричате Аматьори Корновски и Яков  Stop Повечето от негативните мнения за МД не са оплаквания, а очеизваждащо плюене, в повечето случаи от мами, които най-вероятно не са и стъпвали там  ooooh! На принципа "гроздето е кисело", айде моля, моля  Confused

# 51
  • София
  • Мнения: 1 391
Наистина случая е ужасен и тук в София са се случвали подобни неща, но и аз съм на мнение, че трабва да сме по-внимателни в изявлениата си, за да не стресираме бъдещите мами Peace.
Моля се Елвира да се събуди и да си гушка детенце Praynig

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 817
....... въпреки случая с елвира жените продължават да се лъжат и раждат там , тое ясно че е заради ужасните условия в другите 2 болници
..............

Не съм съгласна, че условията са ужасни в ОКРБ примерно. Е в Майчин дом незнам как е, но в ОКРБ си е много хубво даже. Останах приятно изненадана. Е не е 5-звезден хотел, но в крайна сметка пък отиваш там само за 3-5 дни. Като чета какви "специалисти" работят в "Майчин дом", направо ми настръхва косата.

по темата: Не мога да повярвам, че в "Майчин дом" работят такива "специалисти"   #Crazy Иначе цените са им както подобава. Плащаш за специалисти, а те режат касапи.  ooooh!

# 53
  • Мнения: 681
наистина отвратително и гадно! #Cussing out дано момичето има късмет и се събуди от кома.Дано това да е последния такъв случай!!!     

# 54
Ок,за почти всички участници в този форум,докторите в Майчин дом са аматьори,неграмотни,без образование и какви ли още не-така да бъде.Е,аз съм благодарна на точно тези доктори в Майчин дом и на Господ разбира се,че секциото мина повече от перфектно и се възстанових така бързо.Благодарение на тези "аматьори"излязох без никакви проблеми от пълна упойка,с почти никакви болки и с разходки веднага след изписването.Всички лекари знаят какъв специалист е д-р Яков,така че няма смисъл да коментирам.За съжаление,има неща дето не стават както на нас ни се иска и не зависят от нас и незнам какъв ще е този доктор,който ще му е все едно какъв ще е резултата.Дано Елвира скоро се събуди и да се радва на рожбата си  Praynig .

# 55
Наричате Аматьори Корновски и Яков  Stop Повечето от негативните мнения за МД не са оплаквания, а очеизваждащо плюене, в повечето случаи от мами, които най-вероятно не са и стъпвали там  ooooh! На принципа "гроздето е кисело", айде моля, моля  Confused

Много точно казано  newsm10 newsm10

# 56
  • Мнения: 266
Просто нямам думи,така се възмутих.Няма оправия за тая държава

# 57
  • Мнения: 1 586
Наричате Аматьори Корновски и Яков  Stop Повечето от негативните мнения за МД не са оплаквания, а очеизваждащо плюене, в повечето случаи от мами, които най-вероятно не са и стъпвали там  ooooh! На принципа "гроздето е кисело", айде моля, моля  Confused

Наричам Аматьори, тези,които са оперирали горкичката Елвира, тези същите дето незнаят каква доза упойка трябва да и слажат,тези дето нямали дипломи............... #Crazy ами да за мен те са пълни аматьори........ Stop За другите не казвам нищо,защото нямам наблюдения и не мога да си позволя мнение.

# 58
  • Мнения: 403
Наричате Аматьори Корновски и Яков  Stop Повечето от негативните мнения за МД не са оплаквания, а очеизваждащо плюене, в повечето случаи от мами, които най-вероятно не са и стъпвали там  ooooh! На принципа "гроздето е кисело", айде моля, моля  Confused

Наричам Аматьори, тези,които са оперирали горкичката Елвира, тези същите дето незнаят каква доза упойка трябва да и слажат,тези дето нямали дипломи............... #Crazy ами да за мен те са пълни аматьори........ Stop За другите не казвам нищо,защото нямам наблюдения и не мога да си позволя мнение.
Кои са аматоьрите се разбра много добре.  bouquet

# 59
  • Мнения: 94
Тя държавата е нердовна,а кво остава за лекарите.... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт