Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Искам да си поръчам това. Не можах да разбера има ли доставка до БГ и колко е евентуално доставката. Ако някой има инфо, моля да сподели.
Цитирай

Right Next Door To Hell

няма
Цитирай

Варна

Е-е -е защо така, аз така го искам този апарат.
Цитирай

Right Next Door To Hell

щото са преценили че черно море е мръсно, няма да може да снимаш под вода и ще развалиш имиджа на фотоапарата
Цитирай

щото са преценили че черно море е мръсно, няма да може да снимаш под вода и ще развалиш имиджа на фотоапарата
doh rotfImbo
Цитирай

Варна

doh rotfImbo
Само, че аз нямам намерение да снимам в Черно море. Ще снимам в Червено море, Андаманско и на други места където просто човек да е без апарат за подводни снимки е грехота. Ето за какво става въпрос
подводни снимки
Цитирай

Durango от изпитото черно кафе има черен хумор  Mr. Green - не му се връзвай  Peace
Цитирай
хахахаха  Party
Цитирай

Пловдив

dolores, уникални снимки!
Успех с търсенето на фотоапарат! Peace
Цитирай

На седмото небе :)

Само, че аз нямам намерение да снимам в Черно море. Ще снимам в Червено море, Андаманско и на други места където просто човек да е без апарат за подводни снимки е грехота. Ето за какво става въпрос
подводни снимки
newsm81 снимките са невероятни. Дано успееш да си намериш хубав апарат и после да споделиш с нас други такива красоти. Peace
Цитирай

Right Next Door To Hell

e аз какво, разговор поддържам, дамите забвлява
(добре че не го знаете тоя виц, щяхте да ме разчекнете иначе)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.