Великденски ФШ конкурс "Работилница за Великденски чудеса" :)

  • 7 109
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 294
Воскресение е възкресение на старобългарски (на руски също).Правилно е и по двата начина да се каже до колкото знам.


На първата със зелено фонче ми се ще да я видя.
за emeto® Grinning:



направих някой корекции в елементите по картичката за това реших да ви пусна пак  в синьо да я видите
http://img217.imageshack.us/img217/1164/labirintnewbluesb8.jpg
 и моля ви споделете кой от вариантите ви допада повече, него да качвам.


# 76
  • София
  • Мнения: 6 743
Ася, зеленшката много повече ме кефи  Hug  Laughing

# 77
  • Мнения: 2 818
Зелената и на мен повече  ми харесва Simple Smile (а зеленото ако е съвсем като зеленото от подписа ти с точките ще е тамън, но и така е много хубава!)

# 78
  • Мнения: 1 294
Да, и аз смятам, че се освежи доста картичката с това зелено.Емето   bouquet Първоначално си мислих, че ще стане твърде вадеща очите, защото все пак доминират два цвята близки до други два противоположни(зелено и червено), но картичката грейна така и е само леко дразнещо.Тъкмо да провокира с  това бум на  хормоните човешки.Пролет идеееееее!!!!

Maktub, кое зелено от подписа ми имаш предвид?

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 22:30 от Asya_

# 79
  • Мнения: 2 818
В частта с белите точки, които са на възпросния зелен фон. Но и така си е добре:)

# 80
  • Мнения: 1 630
Запис  Mr. Green
Ще пробвам да се включа

В събота ще напазарувам китки

# 81
  • Мнения: 1 884
Как е правилно Честито Възкресение или Честито Воскресение? Ча се замислих, като видях третата на Млечко...
Значи, и аз доста се чудих, защото в учебника на дъщеря ми по литература за 5 клас, пише, че поздравът е "Христос Возкресе". В последствие, обаче, след няколко консултации, разбрах, че би следвало да е "ВоСкресе". За това и бях махнала картичките си, за да оправя надписите. Като гледам, повечето картички са с надпис "ВоСкресе", но не съм напълно убедена как трябва да бъде.   Rolling Eyes

Или може би единият поздрав е "Христос Воскресе", а другият да е "Честито Възкресение Христово"? newsm78  #Crazy
Не трябва ли да се пише по един и същ начин?  Rolling Eyes

За миналогодишния базар когато пак правихме картички, се заформи същата дискусия. В повечето случаи е "воскресе", макар че и "воЗкресе" също не е грешно.

# 82
  • Мнения: 2 099
Искам да поздравя всички ви с красивите картички, които сте сътворили.   bouquet
Особенно ми харесаха на Ани, Млечко и ted_cat. Браво, прекрасни са.   bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета, ограничението до 5 броя на човек отпада  Hug Те са така хубави, че е грехота да има отпаднали   bouquet

# 84
  • Мнения: 3 050
Значи ще се помъча да направя и други  bouquet

# 85
  • Мнения: 354
Ето и от мен още една. Всичко по нея съм правила сама.(то за хвалене не е де ама...)



Май прекалено я опъстрих, но може да се корегира Peace. Вие как мислите кичарска ли е  Embarassed

# 86
  • Мнения: 2 818
Neci, хубава е, цветовете като яркост са добре, но можеш зеленото да направиш по-жълто, за да бъде по-пролетно, а цветята да са червени, а не розовеещи. Peace Hug

Хаотичноста ми навява мисли, че са носещи се от вятъра цветя - можеш да пробваш как ще седи,  ако блърнеш поносимо най-задните, малко по-предните блърнеш по-малко, по-по-предните още по-малко блърнати и само голямото цвете "в профил" да не е блърнато... в ума ми добре звучи, ама как ще изглежда не знам Simple Smile

Също така най-дясното цвете е излишно.

Май се улях  Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 01:55 от Maktub

# 87
  • Мнения: 354
Мммммм, като чета и на мен добре ми се визуавизира, ще пробвам по този начин да ги направя. Благодаря ти за идеите Peace

# 88
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Момичета, и аз за първи път се включвам във ваша инициатива. Да не говворим, че за първи път правя нещо на ФШ за по-масово гледане  Blush. Така че, ще съм благодарна на критики (само че не успявам да кача картинките тук  Embarassed).

Вие направо ме разбихте. Всички картички са жестоки. Млечко и Ани - страхотни сте smile3501.

# 89
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050

най-сетне между грижите за каката и бебето успях да завърша нещо което го мъдря няколко дни вече  Grinning публикувам я и тук защото имам проблем с кирилизираните шрифтове не ми работят ако някой има завъртяни и готини и желания мога да му пратя работния фойл за да го преработи ... ще се опитам да направя и още нещо до финала
а всички картички са чудесни поздравления момичета за красотите които сте направили  Peace

Общи условия

Активация на акаунт