Случка на детската площадка

  • 8 724
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 092
armella , имаш едно браво и искрена  Hug и от мен .
Много се радвам че още има хора , който вярват в доброто и са готови да помогнат .
Много , много е хубаво това .  bouquet

# 46
  • софия
  • Мнения: 2 140
armella,свалям ти шапка!   bouquet

# 47
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
като про4етох поста и ве4е бях убедена колко съмнения и негативни поста ще про4ета по-надолу
да не дава Господ да изпадате в тая ситуация Praynig
ако го е направила за първи път я е било срам-и е споделила с първия човек,който е видяла-не виждам нищо странно в това-аз бих й помогнала-а ако е измамница-то си е за нейна сметка-нищо в тоя свят не остава безнаказано Peace
   подкрепям...!!!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 529
 Браво на armela такива хора са голяма рядкост. Кажи как да помогнем и ние? Определено тази случка възвърна вярата ми в доброто и ,че няма само бездушие...

# 49
  • Мнения: 12
 Ще искам малко помощ от вас, мили майки-съфорумки!
Спокойно, не става дума за пари. Аз сложих на кантара дали да се направи някаква сума, обаче моето мнение е твърдо - НЕ!
Първо, почти на 99% съм сигурна, че няма да ги вземе, а и жената тези дни ще си вземе.
1. Знаете ли кога се плащат детските добавки, сега, този месец? Аз моите ги получавам на карта заедно със заплата ми и не съм в час за определена дата
 2. Ако има някоя майка, която работи в банка, нека ми пише на Л.С., искам консултация за просрочен кредит
 3. Най- накрая, ако имате мебел в къщи, като шкафче за дрехи, или малко гардеробче, или нещо като бюро за писане или нещо излишно, моля ви, пишете ми. Съжелявам, че това което имах и считах за демоде, дадох на ромите, които живеят под мен. Но няма нищо, за техен късмет били.
Ще ви безкрайно благодарна!

# 50
  • Мнения: 2 723
Слава Богу, че все още се намират хора като теб   bouquet
Пиши ми на лични къде живееш. Не точен адрес разбира се, а горе долу.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
armella ,разплака ме.Нямам думи.Искам и аз да помогна!

# 52
  • Мнения: 750
Много, много тъжна история...разстроих се макслимално. Аз детските ги взимам на 20. Не знам дали всички са така.

Много се радвам обаче, когато срещна такива добри, състрадателни и отзивчиви хора като теб Армела. Моите най-искрени адмирации   bouquet

# 53
  • Мнения: 2 131
Армела, поздравявам те   bouquet Прекрасна е постъпката ти, браво.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Чакайте малко! Тя хубаво ще си вземе детските, ама те колко са? Някакви мижави суми бяха, нали? А след това, когато свършат? Тя работи ли, има ли други доходи? Дали не можем нещо в тази, по- дългосрочна, посока да помогнем?

# 55
  • Мнения: 12
Чакайте малко! Тя хубаво ще си вземе детските, ама те колко са? Някакви мижави суми бяха, нали? А след това, когато свършат? Тя работи ли, има ли други доходи? Дали не можем нещо в тази, по- дългосрочна, посока да помогнем?
От 15 дена не работи, а се е регистрирала в Бюрото по труда. Не знам колко ще се получава. А на малката детски ще вземе за януари и февруари. Свободен наем не плаща. Ако имаме късмет, ще видим в едно заведение до нас за "работник-кухня", ако не стане, ще се постарая да я насоча към фабрика "Белла", там се работи на смени, не лоши и добре плащат.
Пак ви казвам, ПАРИ не трябват.
Ще дам някой друг лев, ако трябва да отива да си оправя нещата за пътни, а ако стане в заведението, ще и предложа да остави детето у нас, когато е 2-ра смяна.
Жалко, много жалко, че под носа ми е имало такъв случай, а толкова неща оставих долу на контейнера. Но знае ли човек.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 727
armella,свалям ти шапка!   bouquet
И аз, направо ме разплака... Cry
Мислех, че това се случва само по филмите  Sad

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 268
armella_70 чудесно се справяш!   bouquet Връщаш ми вярата в хората!
Това искрено, нищо че звучи като клише.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, работа е истинското решение. Тази жена ще има и нужда от самочувствие. Точно сега е най-смазана, вероятно...
Armella, още веднъж поздравления!

# 59
  • София
  • Мнения: 932
И аз ти свалям шапка  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт