хубави звучни български никове

  • 8 801
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
..изписани на кирилица ..като моя   Grinning  Защо са толкова малко?  Погледнах горе преглеждащите форума и ми се зави свят от никове на маймуница. Срамите ли се от кирилицата, що ли?  newsm53

# 1
  • Мнения: 101
никак даже, мноого си обичам и уважавам кирилицата Simple Smile
п.п. не претендирам моя ник да е особено благозвучен, но пък е на кирилица Simple Smile

# 2
  • Мнения: 152
Фиатаджия, Скитница, Гарга рошава и 0 Гости преглежда(т) тази тема.
ей ти само кирилица  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 750
Аз пък се питам защо не си пишете никовете с главни букви? newsm78
минзухар-Минзухар....тека не е ли по добре...
ето Гарга рошава става...ама ако е 'гарга рошава' нещо не ми се връзва...Ей такива работи си мисля аз! Thinking

# 4
  • Мнения: 899
Стига глупости, твърдението, че написан на латиница ник говори за срам от кирилицата е безумно.

Моят си е точно на латински, би било изключително грешно да се изписва на кирилица Wink

Всеки има право да си слага какъвто си иска ник.

# 5
  • Мнения: 606
  И моят е БГ...

# 6
  • Мнения: 229
Моля, помогнете - предложете точно такъв хубав звучен български ник. С гордост ще си променя моя. Просто не ми достига въображение.

# 7
  • Мнения: 899
Моля, помогнете - предложете точно такъв хубав звучен български ник. С гордост ще си променя моя. Просто не ми достига въображение.

Предлагам ти "Божура". Мисля, че ще ти отива, нищо, че не те познавам Simple Smile .

# 8
  • Мнения: 229
Ей, Умбра, благодаря, харесва ми!!!
Сега ще се захвана с трудната, но надявам се не непосилна задача, да си го сменя.
Присъствахте на виртуално кръщене Grinning

# 9
  • Мнения: 899
Ей, Умбра, благодаря, харесва ми!!!
Сега ще се захвана с трудната, но надявам се не непосилна задача, да си го сменя.
Присъствахте на виртуално кръщене Grinning

Радвам се, че ти харесва, после да се покажеш  Grinning

# 10
  • Мнения: 4 965
Стига глупости, твърдението, че написан на латиница ник говори за срам от кирилицата е безумно.
...
Всеки има право да си слага какъвто си иска ник.

Аз съм по форумите още преди съществуването на Кредор и тогава си беше откровен чат на латиница.
А хич не ми се иска да си сменям ник-а. Вече даже в реалния живот ме наричат с него. Laughing

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 12:20 от azaf

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Тъдъм. Моят е на кирилица (е, не в оригинал де), но пък не е много български.  Thinking Брях.

# 12
  • Мнения: 2 161
На мен Шанел ми звучи най-добре.Когато си взема куче,така ще го кръстя.

# 13
  • Мнения: 3 423
..изписани на кирилица ..като моя   Grinning  Защо са толкова малко?  Погледнах горе преглеждащите форума и ми се зави свят от никове на маймуница. Срамите ли се от кирилицата, що ли?  newsm53
Красив ник е Кукла. Но беше зает,
когато се регистрирах. Пък и аз съм
видна евроинтеграторка, така че ми
е простено да изписвам ника си така,
както си реша. От кирилицата не се
срамя, много ясно, употребявам я добре,
дори и препинателните знаци успявам да
уважа, както си му е редът. Образцова съм.

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Подкрепям мнението на Umbra. Никът ми на кирилица не "изглежда" добре.
Всъщност идва от "жена" на френски, но само по произношението. Опростих изписването.

Общи условия

Активация на акаунт