Какво адапт.мляко давате на бебоците си?

  • 2 028
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
nie sme na Aptamil .naistina mliakoto e po mazno ot drugite vidove adapt. mleka.ve4e sme na Aptamil 2 i izvestno vreme ne se hrane6e beboka dostaty4no ,no sega leka poleka uveli4avem dozata

# 31
  • София
  • Мнения: 472
Първите 3 месеца - Аптамил. Бях доволна и беба го харесваше, после ни откриха алергия и сега сме на Милумил НА.

Искам да питам?
Ние сме на 3 месеца и от един месец се дохранваме . Бяхме на аптамил и кърма  , но имаше грапави бузки и леко зачервени. Докторката се съмнява да не би да е алергия към белтъка и ни даде да пием временно ( за да видим резултат) Фризопеп. Да  ,но тох не ги иска( пие по около 50 мл най-много) и получава запек( з дни нищо). Тя обаче ме кара да го давам това мляко. Детенце гладува и се мъчи и аз днес отидох и му взех иедин пакет Милумил HA , изпил е вече две цели шишета . Как се повлиава при вас алвргията от това мляко? Ака ли редовно детенце и дали му харесва млякото?
Какво друго Ви казаха да првите? Даваш ли пюре или сок?
Предварително ти благодаря!!!

# 32
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
на НАН сме с безглутенова бисквита на Милупа

# 33
  • Мнения: 644
Аз май не можах да гласувам с Нутрилон, но благодаря за мненията ви.

# 34
  • София
  • Мнения: 938

Искам да питам?
Ние сме на 3 месеца и от един месец се дохранваме . Бяхме на аптамил и кърма  , но имаше грапави бузки и леко зачервени. Докторката се съмнява да не би да е алергия към белтъка и ни даде да пием временно ( за да видим резултат) Фризопеп. Да  ,но тох не ги иска( пие по около 50 мл най-много) и получава запек( з дни нищо). Тя обаче ме кара да го давам това мляко. Детенце гладува и се мъчи и аз днес отидох и му взех иедин пакет Милумил HA , изпил е вече две цели шишета . Как се повлиава при вас алвргията от това мляко? Ака ли редовно детенце и дали му харесва млякото?
Какво друго Ви казаха да првите? Даваш ли пюре или сок?
Предварително ти благодаря!!!

Виж, ако е алергия към белтъка, НА няма да помогне, то не е за деца с алергия към кравия белтък. При нас не бяха сигурни, точно като вас докарахме сухи и грапави бузки, без други симптоми. Откакто сме на Милумил НА няма тоя проблем, но пък и я третирам със специална козметика за атопична кожа на А-Дерма, а докато имаше обрив я мажех с Елидел. Мина 1 месец от тогава, да чукна на дърво, няма вече АД.
От началото на 4 месец давам сокче, а от 2 дни пюре. Купувам само Хипп които са със специално обозначение за алергични деца - зелено правоъгълниче с буквата А и Сънвал. Засега нямаме проблем. Според мен не е алергия към кравето мляко, щото ако беше, НА Милумила нямаше да помогне. С акото имахме проблем - в смисъл, че акаше по веднъж на ден, с моя помощ (гимнастика и натискане на крачетата към корема), оформени и зелени, излизаха като от тубичка с темперни бои  Laughing. Откакто почнахме сока, ака по 2-3 пъти на ден, но гледам да й давам круши, грозде, ябълка и грозде и други "акащи" сокчета  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт