«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

—андански

ћнени€: 361
какво готвите на деца с разтройство
÷итирай
ћай зависи колко силно е разстройството и колко гол€мо е детето.
ћиналата седмица щерка ми (на 1г и 3м) беше с отчайващо силно разстройство и ни спаси само лечебната ’умана. ƒавах и само от не€, на каша, по 3-4 мерителни лъжички на около 2 часа.
»наче, оризова вода се пие, доктора ми каза ориз и моркови сварени, сухар, малко сирене, чай от шипка. Ќищо мазно. ѕак ориз с малко б€ло, чисто пилешко месо, сварени или на фурна.
÷итирай

–усе

ћнени€: 4 406
оризова вода.
давам да хрупа сухари, варени картофи без никакви подправки, но н€мат вкус и не ги харесва.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 268
¬иждам,че детенцето ти е малко и опасността от обезводн€ване е много гол€ма.Ќе питай нас,а педиатъра си,той знае най-добре.
÷итирай

ћнени€: 5 080
Ќищо не готв€ - давам лечебна ’умана.
÷итирай

* oRaNgE cOuNTy *

ћнени€: 330
—варен ориз с моркови, варени картофи, печена €бълка, сухари, солети и течности, но без сокове.
÷итирай

ћнени€: 961
—варен ориз с моркови, варени картофи, печена €бълка, сухари, солети и течности, но без сокове.
“ова, но без картофите- те подуват стомаха.  ласиката е слизеста супа от ориз или оризова вода и супа "ћоро"- от моркови. “ечности и чай без захар в големи количества. » нищо сладко.
÷итирай

ћнени€: 635
 огато моите деца б€ха по-малки много помагаше чаена лъжичка сурово нишесте,разтворено в н€колко капки вода.ј колкото по малко храна поема докато е болно подобре.ћо€т съвет е да не го насилвате да се храни обилно докато стомаха не затегне.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 544
¬арен ориз, препечени филийки със сирене, обелена €бълка, чай от шипки
÷итирай

ћнени€: 503
 огато моите деца б€ха по-малки много помагаше чаена лъжичка сурово нишесте,разтворено в н€колко капки вода.ј колкото по малко храна поема докато е болно подобре.ћо€т съвет е да не го насилвате да се храни обилно докато стомаха не затегне.
» аз съм давала сурово нишесте, разтворено в малко вода - изпитано е - действа. —ъщо подкреп€м и това, да не се дава много храна - така по-бързо се изчиства организма. «ависи колко е гол€мо детето, но ако е по-големичко - само препечена филийка с малко сиренце е достатъчно.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 444
 огато синът ми беше на годинка , лежахме в болница заради повръщане и разтройство , позвол€ваха ни единствено обикновени бисквити и солети , след болницата лечебна хумана и после наново захранване  Peace
÷итирай

ћнени€: 2 539
„ай от джоджен, непосладен; сухари, солети.
÷итирай

софи€

ћнени€: 2 130
¬арен ориз и чай от шипки е менюто ми за разстроените.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 319
ако кърмиш  само кърма, като ти гледай да €деш запичщи неща. Ѕоровинки, оризова вода
÷итирай

√аброво

ћнени€: 252
¬иждам,че детенцето ти е малко и опасността от обезводн€ване е много гол€ма.Ќе питай нас,а педиатъра си,той знае най-добре.

ние б€хме на 2 години когато последно си спомн€м да сме имали такъв проблем и тогава € оправих с чай от нар, т.е. кората на нар - остъргваш € и € свар€ваш във вода(докъто си пусне цвета) да заприлича на чай, слагаш си му захар ако иска детето и така го пие.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора