Ако не виждате, а само ...

  • 2 449
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
хахаха, едно момче, в което бях влюбена в 7-ми клас, ми каза, че няма да се получи между нас, защото ми били тънки глезените....вероятно яка мацка си е търсил. буквално.

иначе аз също се осланям много на гласа. миризмата също.

но пример за разминаване между глас и визия мие Крис Риа....грозен, безличен, но със страхотен глас.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Малко мъже, които те виждат ще докоснат китката ти, там е разликата.
За какво да ти докосват китките, когато могат да ти огледат циците?  Mr. Green
Като стане дума за цици всичките са като сляпи, оглеждане, пък опипване.
Сляп естет с влечение към гърдите не мисля, че ще се гледа с добро око.  Crazy

# 17
  • Мнения: 919
Първо гласът,после не знам. newsm78
Хвърляте ме в размисъл сега... Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако не можете да виждате кое ще докоснете, за да добиете представа за другия?

Това ми напомня за един филм "Имало едно време в Америка" /май беше  Thinking и как една женица разпознаваше измежду наредени в редичка пред нея мъже, един определен...По-точно по какво... Mr. Green

По темата - първо ще искам да го подуша, после да чуя гласа му и чак накрая евентуално да го пипна.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
Когато се стигне до момента на пипането, искам да знам мястото.
Не виждате, подчертавам, къде /ако ще пипате/ ще е?

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нормално е просто да протегнеш ръце напред. Би трябвало там да са гърдите му. И би трябвало моите ръце да не потънат там.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
Де Ваня, за теб няма определено място, просто не искаш да те разочарова което и да е място.  Mr. Green
Разбрах.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, след като не мога да видя, нека поне на пипане да ми хареса  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 895
Миризмата  е първоопределяща! След това, когато пипам искам да е твърд на пипане и не ме разбирайте с някои други части на анатомията си. Очаквам твърда, стегната плът, без излишъци от меса, издължена костна структура и чиста, поддържана кожа.  И аз като ДеВаня не искам да ми потъват ръцете във възглавнички. Това е сладко само при бебетата Twisted Evil Гласът също е важен, но той май идва трети сред първите две осезания. А и "какво казва" е по-важно от "как звучи", но ако съчетава и двете, ще е чудесно Flutter

# 24
  • Мнения: 152
Замислих се, ако няма как да виждате някого, а само да чувате, помиришете, докоснете ...
кое ще ви помогне за да определите предпочитанията си и кое ще пробуди несимпатията ви?
Гласът, който само чувате, свързвате ли и с образ?
Кой глас за вас говори за хубав човек?

Ако не можете да виждате кое ще докоснете, за да добиете представа за другия?
ше попитам ДеърДевил... той ми е братчет!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 176
ше попитам ДеърДевил... той ми е братчет!
Питай го, само гледай да не те вижда, за да разбера кое го е грабнало в теб.

# 26
  • Мнения: 152
Питай го, само гледай да не те вижда, за да разбера кое го е грабнало в теб.
ми той не вижда...нема за ко да се крия! Освен това сме рода... както и със супермен и със спайдърмен...даже и батмен ми е некъф...ама по майчина линия!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 176
А и "какво казва" е по-важно от "как звучи", но ако съчетава и двете, ще е чудесно Flutter
"Как ме гледа" не е като "Как ме докосва" ...  съчетаването, съчетаването ...  Grinning

# 28
  • Мнения: X
Много често гласът лъже. Месеци наред се дивяхме на прекрасния,мелодичен глас на един клиент,а после като се появи,вмисрисан на алкохол и циагри,брадясал и мръсен...преживяхме истински шок. Но все пак като се замисля някои гласови характеристики могат добре да илюстрират определени черти на характера, обикновено обаче е нужно време,през което вече и самият характер заговаря сам за себе си и само можеш да провериш лъгал ли си се или не.

# 29
  • Мнения: X
Отделно гласът е най-характерното нещо,по което може да бъде познат човек. по-характерен е дори от пръстовите отпечатъци Peace

Общи условия

Активация на акаунт