Неудобни и смешни моменти по време на среща

  • 21 840
  • 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
олелее,горкия човек. На мен доста често ми се случва да ми се смее,а моментът изобщо да не е подходящ Joy

# 46
  • Мнения: 10 758
не, не, нееее Joy Joy Joy Joy rotfImbo rotfImao

ще се включа по-късно с коментар Flutter

# 47
  • Мнения: 220
На първа среща съм със симпатично момче, отварям си чантата за да изкарам цигари и запалка, но не гледам какво вадя, а оживено обяснявам нещо, изкарвам ръката си от чантата с замах и прасвам на масата кутия с тампони, която  вече е празна защото когато съм я вадила е била отворена и тампоните са се пръснали на пода, голям срам, после си ги събирах , пак срам  Embarassed

# 48
  • Мнения: 1 318
 Joy ееей, накарахте ме да се смея...
Сетих се за доста случки, ама то на мен все глупости ми се случват и колкото и да съм подготвена, все нещо става. Та ето ги:
С един младеж се загаджихме. Всичко е перфектно, любов от пръв поглед, малко гимнастика и сме двамата в банята. Той е двуметров, а аз с моите 1.65 се губя някъде. По едно време се подхлъзнах на пода, той реагира светкачично и ме хвана за... косата. Embarassed Умрях от срам, после известно време си припомняхме случката със смях hahaha
Заминавам на работна среща извън страната - с шофьор, спретната отвсякъде, консервативен костюм... Пристигнахме по-рано и решихме да хапнем някъде преди срещата. Намерихме едно много приятно заведение, лято, птички, пчелички... Отиваме след половин час при господата и забелязвам, че ме гледат малко странно. Оправям си косата, опитвам се да се концентрирам, но не става. Единия господин се смили над мен,доближи се и ми подаде кърпичка - имала съм пилешка цвъканка на костюма, точно като пагон Joy Че и на косата имах ooooh!
Сетих се и за един панталон, разпорен м/у краката и как шефа ми сочи и с дискретни жестове се опитва да ми подскаже, а аз блея... Blush
А, и на среща с момче като бях ученичка - бях много старателна да се представя в най-добрата си светлина. За да не мляскам с дъвка, я сложих на чинийката на кафето. Малко след това като вдигнах да отпия кафе от чашата, вдигнах и чинията, тя се отлепи, падна и се строши. Оказа се, че дъвката от топлината се е стопила, ама кой да ти мисли... smile3502
Няма да изброявам незакопчани копчета на блуза по време на работни срещи, смъкнат цип...

# 49
  • Мнения: 1 878
Joy ееей, накарахте ме да се смея...
Сетих се за доста случки, ама то на мен все глупости ми се случват и колкото и да съм подготвена, все нещо става. Та ето ги:
С един младеж се загаджихме. Всичко е перфектно, любов от пръв поглед, малко гимнастика и сме двамата в банята. Той е двуметров, а аз с моите 1.65 се губя някъде. По едно време се подхлъзнах на пода, той реагира светкачично и ме хвана за... косата. Embarassed Умрях от срам, после известно време си припомняхме случката със смях hahaha
Заминавам на работна среща извън страната - с шофьор, спретната отвсякъде, консервативен костюм... Пристигнахме по-рано и решихме да хапнем някъде преди срещата. Намерихме едно много приятно заведение, лято, птички, пчелички... Отиваме след половин час при господата и забелязвам, че ме гледат малко странно. Оправям си косата, опитвам се да се концентрирам, но не става. Единия господин се смили над мен,доближи се и ми подаде кърпичка - имала съм пилешка цвъканка на костюма, точно като пагон Joy Че и на косата имах ooooh!
Сетих се и за един панталон, разпорен м/у краката и как шефа ми сочи и с дискретни жестове се опитва да ми подскаже, а аз блея... Blush
А, и на среща с момче като бях ученичка - бях много старателна да се представя в най-добрата си светлина. За да не мляскам с дъвка, я сложих на чинийката на кафето. Малко след това като вдигнах да отпия кафе от чашата, вдигнах и чинията, тя се отлепи, падна и се строши. Оказа се, че дъвката от топлината се е стопила, ама кой да ти мисли... smile3502
Няма да изброявам незакопчани копчета на блуза по време на работни срещи, смъкнат цип...



 Joy Joy Joy Голяма си каръчка , ама много се смях Peace

# 50
  • Мнения: 17
Седим с един познат и пием бира. По едно време си поглеждам часовника и той започва да се лигави и да се прави на обиден: "Ти какво все часовника си гледаш? Писнах ли ти вече, а?" - Аз: "Не бе, просто така, погледа ми се плъзна..." - "Да бе, ясно, погледа ти ей-така се плъзна..." - и правейки с ръка плъзгащо движение, човека си събори пълна халба бира и я строши

# 51
  • Мнения: 1 318
Мдааа, вчера - колегата черпи по някакъв повод, аз бързам и лапвам в движение бонбон. Тъкмо излизам от стаята и с/у мен шефа с някакъв господин и започва "Запознайте се с г-ца ....., тя се занимава с..... и т.н." Онзи кима, усмихва се, подава ми ръка и казва "Nice to meet you!", а познайте аз какво направих? Опитах се да преглътна бонбона възможно най-бързо, но не съобразих, че съм се сдобила с кафеви от шоколада зъби и с усмивка "Me too!" smile3532 А шефа ми  newsm09

# 52
  • Мнения: 408
Бях в София на работа по един проект и решихме с още 4 колеги да идем на дискотека в Библиотеката. Ама нали не познаваме твърде града и се разбрахме да се чакаме на Църквата. Срещнахме се с единия колега в 23ч. и отидохме на Александър Невски, а времето хич не беше от най-приятните. Половин час обикаляхме катедралата от вси страни и най-накрая звъннахме на другите трима, а те: Ами ние ви чакаме на Руската църква  smile3555
Свърши проекта и шефовете ни направиха маскен бал в една дискотека под НДК. И без това ми викат д-р Генчева на работа, взех назаем една бяла манта и слушалки, но ми стана горещо и свалих мантата. По едно време, във вихъра на танца, усещам, че панталоните са ми станали прекалено широки/не че бяха тесни/, ама взели та се разшили  Embarassed Метнах отново мантата и добре, че в хотела имаха от несесерчетата за "бърза помощ"  Laughing

# 53
  • Мнения: 205
Като ученици още излизаме веднъж и ще ходим на тепето в Пловдив.Момчетата без проблем се изкачиха на скалата, аз не мога и не мога()пък и бях с едни  обувки, които се хлъзгаха много.)И едното момче слезна при мене и ме бута отдолу, другия заплащително се надвесил над скалата да ми даде ръка, обаче аз само да направя една-две крачки и падам отново. Embarassed Не знам дали може да си представите картинката-единия ме бута, другия ме дърпа и аз по корем се сурна по скалата hahaha .Е изкачиха ме де по някое време, само не питайте после пък как слизах.

# 54
  • Мнения: 250
хахахахах

припаднах си да се хиля с вас....

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 22:55 от падналият Ангел

# 55
  • Мнения: 27 524
Хи хи, хубава тема  Hug

Аз май нямам, поне не се сещам  Thinking
Но имам на моя съученичка уникален разказ - първа среща, те един срещу друг на две пейки, държат се за ръце, целуват и се и тя кихва. При което от носа й изхвърча топче лепкаво сополче и се лепва на бузата му  hahaha Доста неловко, тя не смее да каже нищо, той не смее да го махне, не знам кое как е продължило, но повече не се срещнаха  Laughing

# 56
  • Мнения: 2 897
Още една дрислива история - съказарменик на баща ми, някакво учение, вали дъжд. Облечени са в гащиризони с качулки. На човека му се досира. Тича в гората. Смъква гащиризона. Ака на воля. Набързо си вдига гащите, закопчава гащиризона и си слага качулката, която се оказва пълна  Joy
Хм, сега се замислих - гащеризон или гащиризон  newsm78

От десет минути се смея,без дъх останах и сълзи ми текат Joy Joy Joy

Кроасанче,поздравления за темата Heart Eyes  bouquet

# 57
  • Мнения: 6 417
Не е моя случката, но винаги се сещам за нея:

Млади гаджета отиват на кафе, пият по една-две коли и кафета, пет-шест лева сметка. На тръгване момчето си трае и не плаща сметката, та девойката е принудена да извади двайсетачка и да плати. Когато сервитьорката наближава масата, момчето грабва парите и заявява ''заповядайте и ..не ми връщайте ресто''! Joy Joy
Май от Муньовците беше тоз бисер.
Това е моят Муньо, който за моя мъка взе, че спечели конкурса за Муньо със "Задръжте рестото!"  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 796
На първа среща съм със симпатично момче, отварям си чантата за да изкарам цигари и запалка, но не гледам какво вадя, а оживено обяснявам нещо, изкарвам ръката си от чантата с замах и прасвам на масата кутия с тампони, която  вече е празна защото когато съм я вадила е била отворена и тампоните са се пръснали на пода, голям срам, после си ги събирах , пак срам  Embarassed
Това и на мен ми се е случвало, без да се разпиляват тампоните, де Grinning,  бръкнах в чантата и отривисто сложих кутията с тампоните на масата. И добре че бях с приятелка, а не с пич.

# 59
  • Мнения: 2 891
На първа среща съм със симпатично момче, отварям си чантата за да изкарам цигари и запалка, но не гледам какво вадя, а оживено обяснявам нещо, изкарвам ръката си от чантата с замах и прасвам на масата кутия с тампони, която  вече е празна защото когато съм я вадила е била отворена и тампоните са се пръснали на пода, голям срам, после си ги събирах , пак срам  Embarassed

Не си сма в това нещастие   Laughing Иначе, пичът беше готин, ама не ми се обади повече.

Общи условия

Активация на акаунт