Моля Ви дайте съвет кой от двата стола за кола да избера

  • 1 021
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте на всички,

В голяма дилема съм кой от двата стола за кола да избера

единия е Макси Кози Тоби http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/372

другия е Конкорд Тримакс http://concord-bg.eu/product_info.php?cPath=21_23&products_i … 23adeb0537f6885f0

Моля за съвет от майките ползващи тези две марки.

Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 3 457
Аз съм за Макси Кози,ползвам на тази марка и съм много доволна ,имала съм и чико и все пак Макси ми по харесва Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз ти препоръчвам  Макси Кози Тоби  Peace

# 3
  • Мнения: 11 003
Аз също ти препоръчвам Макси Кози Тоби. Засега съм се спряла на него за следващ стол за кола.

# 4
  • Мнения: 6 713
Макси Кози Peace

# 5
  • Мнения: 43
Еми благодаря Ви момичета ще се вслушам във вашите мнения и ще купя Макси Козито. Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Малко е късно май, но да се включа и аз с мнение за Конкорд Тримакс.
Ползваме го вече около година и сме изключително доволни. Много приятна материя, не спарва, лесно се сваля и се пере дамаската. Има и отвори за проветрение. Освен това се монтира много лесно и стабилно на седалката.
Когато избирах столче се водих от тестовете за сигурност и личните си впечатления. Тоби не ми хареса особено, а и беше доста по-тежко от Тримакса. На мен ми се налага сравнително често да местя столчето от една кола в друга, а Тоби дори не успях да го подместя в магазина като се опитах да го вдигна.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз бих заложила на втория модел на Конкорд  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 44 084
пробвай кой ще е по-удобен и приятен на детето ти....
и кой пасва по-добре на колата ви....

# 9
  • Мнения: 3 457
За макси кози се предлагат и летни калъфи и играчки панели за столче.Материята е промазана ,много лесно се почиства и столчето е с много добри резултати.Съжалявам ,че когато го купувах нямах повече пари  в момента,за да си взема него,но пак съм доволна и от Приори спс  Peace

# 10
  • Мнения: 655
Maxi Cosi определено.

# 11
  • Мнения: 199
Определено съм за Тобито! Peace Ползваме го вече година, столчето е страхотно! Peace

# 12
  • Мнения: 307
И аз ти препоръчвам  Макси Кози Тоби  Peace
Аз също.

# 13
  • Мнения: 706
За макси кози се предлагат и летни калъфи и играчки панели за столче.Материята е промазана ,много лесно се почиства   Peace

 Нехаресвам материята на Тоби,а след като си дал близо 400лв. за стол ,се предполага ,че си купуваш и комфорт.Не,че те бъркат още 50 за калъф в този случай.

# 14
  • Мнения: 3 457
Ами аз честно казано през топлите дни не съм срещала столче ,което да не запарва,точно с тази цел са тези калъфи -те са като хавлиени и са 100% памук Peace

Общи условия

Активация на акаунт