луничкииии

  • 1 361
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
има ли някой от тук с лунички? аз имам и искам да ги махна ако някой знае начин по който наистина могат да се махнат ще съм му много благодарна ако го сподели  Hug

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 21:48 от rumi000

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Има , има  Wink
Но ще те разочаровам ....няма оттърване. Mr. Green
Това е пигментация на кожата и единствено да ги избелиш  можеш. Задължително лятото  крем с висок фактор и ползване на избелващи кремове и лосиони.

Ето ти и същата тема , малко по - надолу :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239954.0;topicseen

# 2
  • Мнения: 4 076
И аз съм в отбора-бяла,луничава,тъмночервена коса.
Умиране има,оттърване няма.Ако носиш шапки,или да се криеш от слънцето като вампир както правя аз,може и да не се влошат.

# 3
  • София
  • Мнения: 819
И аз съм луничава, харесвам си луничките и никога не съм мазала нещо, за да ги махам или заличава, според много хора това е един от чаровете ми, особено като се запролети и има повечко слънце - тогава ставам като Пипи Laughing

# 4
  • Мнения: 516
Подреждам се гордо до другарката Пети.  Sunglasses

# 5
  • Мнения: 1 259
Моите само лятото се показват!

# 6
  • София
  • Мнения: 819
Моите само лятото се показват!

Именно, зимата без лунички съм бледа и бозава Peace

# 7
  • Мнения: 4 496
Специално заради луничките си боядисвам косата червена. Mr. Green Но и зимата се харесвам, въпреки, че ги няма.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
Излизат ми малки лунички на носа през лятото, намирам си ги за чаровни.  Flutter

# 9
  • Мнения: 2 309
Имам лунички и пет пари не им давам...
През лятото са по-изразителни  Flutter

# 10
  • Мнения: 281
При мен леко избледняват зимата,но махане няма...а и не искам Whistling.
Едно време имаше едно мазило,помня,че брат ми си ги махна с него,но вече го няма по аптеките newsm78...
Дано намериш решение Peace.

# 11
  • Мнения: 2 229
Аз имам и никога не съм мислела да ги махам, но смятам че и да исках - няма начин.
Особено ако цял живот си си била с тях, не вярвам да постигнеш особен успех в заличаването, с каквото и да се мажеш. newsm78

# 12
  • Мнения: 4 076
Моите ги мразя,защото не са от бледите,а напоследък проявяват склонност да се сливат и заприличват на петна отдалече.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 900
И аз си ги харесвам, особено лятото като почернея.

# 14
  • Мнения: 2 149
Свикнах да се харесвам с лунички Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт