А сега....колко често правите секс?

  • 9 246
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Аз пък съм на такова дередже, че си мечтая да мога да отговоря дори и  с последната опция  Rolling Eyes но съм много далеч и от нея дори  Tired

# 121
  • Мнения: 560
Аз пък съм на такова дередже, че си мечтая да мога да отговоря дори и  с последната опция  Rolling Eyes но съм много далеч и от нея дори  Tired
Thinking Защо така?

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Ами първо, защото моя го "мързи" в това отношение и дори когато "работехме" за бебе се оплакваше (той не е от нормалните мъже, убедила съм се  Mr. Green ) , а пък след последното ни скарване преди 4 месеца сме само в "дипломатични" отношения  и ми се събират вече към 5 месеца суша-почти забравих вече какво  е това секс  ooooh!

# 123
  • Мнения: 824
Достатъчно често за мен,никога достатъчно за него. ooooh!

# 124
  • София
  • Мнения: 175
Ами млади сме, обичаме се, та затова гледаме да се "вземаме" честичко   Blush

# 125
  • Мнения: 560
Ами първо, защото моя го "мързи" в това отношение и дори когато "работехме" за бебе се оплакваше (той не е от нормалните мъже, убедила съм се  Mr. Green ) , а пък след последното ни скарване преди 4 месеца сме само в "дипломатични" отношения  и ми се събират вече към 5 месеца суша-почти забравих вече какво  е това секс  ooooh!
Още си млада,опитай да оправиш нещата!  Thinking  Tired
Успех!   bouquet



# 126
Моят отговор липсва в скалата,но ще кажа веднъж на 1-2 месеца.В момента сме в конфликт точно на тази тема.След 14год. брак мисля за развод.

# 127
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Достатъчно често за мен,никога достатъчно за него. ooooh!

И при нас е същата работа!

# 128
Нямам нерви да продължа тази игра на ,,семейство",през годините съм си мислила,че нещата ще се оправят,но явно съм грешила.За мен да прося .... е унизително.

Общи условия

Активация на акаунт