Тайната на дългата и здрава коса-30

  • 23 250
  • 394
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 179
На мен ми препоръчаха Абсолют рипеар на Л`Ореал. Професионална е, щях да я поръчвам от нет-а, но още не съм се наканила. Whistling

Аз я ползвам в момента и не мога да кажа, че по нещо се различава от останалите, които съм изпробвала. То вярно, че и моята коса си е патологичен случай, но смятам, че непрофесионалните по нищо не отстъпват на тази.

# 31
  • Мнения: 199
във фризиорските салони ще я има със сигурност

# 32
  • Мнения: 1 179
къде мога да я намеря-щом е професонална дали ще я има масово по парфюмериите

Не във фризьорските салони, които работят с продукти на Лореал.

# 33
  • Мнения: 4 496
Добра е и на Сафир, в голяма розова кутия. Има я в парфюмериите.

# 34
  • Мнения: 3 050
Анелия, аз съм доволна от шампоана но не искам да звучи като реклама... Косата ми е по-скоро нормална, така че за мазна не знам как би повлияло. Това което харесвам е, че се пени дори да е в малко количество, че ухае много хубаво на растения, дори след като изсъхне косата ми, измива добре маската с АДЗЕ... не знам за наелектризирането  newsm78
Краси сега ще ти пиша на ЛС  Hug
Някой преди време беше питал за маслото на икаров от макадамия-видях го в 1 козметичен магазин във Варна. 3,30 лв горе долу колкото от жожоба като мл.
Аз си реша косата 2-3 пъти дневно. Понякога и веднъж, гледам да не я реша много много без повод.

# 35
  • Мнения: 1 248
МисАрк, стринка ми ползваше серията рипeар, и веднъж като бях на гости си измих косата с тях- ми и аз не видях нищо интересно Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms...днес я позагледах  в магазина- но е 5 пъти по скъпа, и мисля че е скъпа заради марката не защото е много добра. #Cussing out
Аз няколко пъти сам си купувала маски препоръчани от фризьори, все някакви странни имена(за мен)- и почти винаги сам оставала много доволна! Grinning
МисАрк, а мнооогообсъжданата Миосотис с костен мозък и плацента, не си ли пробвала- аз много я харсвах, Embarassed всеки си е с мнението де. Mr. Green
Анастангелче, мерси Hug-едно време ми беше хубава косата...но аз я изтормозих до дупка, и сега трябва да и поглезя малко. Wink

# 36
  • Мнения: 6
И аз гледам да не я реша много много. Косата ми е доста чуплива и ако я реша дори и веднъж на ден става като разплетена кошница  Shocked

# 37
  • София
  • Мнения: 4 751
Aз от вчера започнах да впръсквам в корените и хининова вода  Whistling Ползвала съм преди и мисля, че имаше ефект Thinking

# 38
  • Мнения: 4 496
МисАрк, а мнооогообсъжданата Миосотис с костен мозък и плацента, не си ли пробвала- аз много я харсвах, Embarassed всеки си е с мнението де. Mr. Green


Значи така за Абсолют-а... Tired
Миосотис/в червената кутия, нали?/ я ползвах, това беше единствената маска, на която видях дъното, така да се каже. Сега имам три други, дето чакат реда си...Пък съм седнала за нова да мисля. ooooh!

# 39
  • Мнения: 1 248
МисАрк, а мнооогообсъжданата Миосотис с костен мозък и плацента, не си ли пробвала- аз много я харсвах, Embarassed всеки си е с мнението де. Mr. Green


Значи така за Абсолют-а... Tired
Миосотис/в червената кутия, нали?/ я ползвах, това беше единствената маска, на която видях дъното, така да се каже. Сега имам три други, дето чакат реда си...Пък съм седнала за нова да мисля. ooooh!

 smile3521ох,радвам се че не съм само аз! JoyИмам две маски и 3 балсама...и днешната е 0.500гр tooth
Обаче на милото не му се отчитам колко бройки складирам(и колко струват)-добре че не е от наблюдателните. Grinning
МисАрк, ще попитам и стринка ми доволна ли е, от рипеар newsm78-то от едно нанасяне,не знам какви чудеса искам, но истината е че миосотиса примерно с първото нанасяне,се почувства ефект.Продават ли я още (точно червената,да)-четох че били спрели вноса?  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 4 751
Продават ли я още (точно червената,да)-четох че били спрели вноса?  bouquet


Да, продава се. Аз използвам такава в момента и съм страшно доволна. Не бях с особени очаквания заради голямото количество, което е на тази цена, но добрите отзиви не ме подлъгаха.

# 41
  • Мнения: 4 496
 hahaha Аз преди броени дни изхвърлих три. И няколко шампоана изхвърлих, и два балсама. А моето мило каза "А, вече има къде да си сложа самобръсначката!"Joy

Тонита, стринка ти Абсолют или Инстант рипеар има?

# 42
  • Мнения: 1 248
hahaha Аз преди броени дни изхвърлих три. И няколко шампоана изхвърлих, и два балсама. А моето мило каза "А, вече има къде да си сложа самобръсначката!"Joy

Тонита, стринка ти Абсолют или Инстант рипеар има?
Абсолют рипеар-цялата серия ползваше...уж и я бяха препоръчали за изтощена от изрусяване коса newsm78
Днес я гледах тук на цена 25? само маската. #Cussing outА Керастасе не ти ли харесват?(само питам,аз не съм ги ползвала)

Illy, но да ти кажа при третата,четвъртата кутия вече не усещах такъв ефект. Sad

# 43
  • София
  • Мнения: 4 588
А моето мило каза "А, вече има къде да си сложа самобръсначката!"Joy

 Joy Мноиго познато, у нас е същото положение - вече няма къде да нареждам продуктите за коса. Crazy И все съм недоволна на всичкото отгоре. Blush

Аз си реша косата по 1-2 пъти на ден. Постоянно я къдря или начупвам и затова не я реша много, че иначе става опърпана, с тези сухи краища, за които все още не мога да намеря решение Tired След баня са добре, но на следващия ден вече не. Confused

Иначе напоследък си слагам само масла - едно в корените, друго по дължината или зехтин. Още не съм започнала с Тривитаминола.  Crazy

Не пиша често, защото няма нищо ново при мен, но редовно ви чета. Hug

# 44
  • Мнения: 2 726
Привет и от мен в новата тема Hug

За ресането,моята фризьорка също ми каза да я реша само при необходимост,така че когато не излизам я поразресвам с пръсти и това е.

Относно Абсолют рипеара,аз пък съм адски доволна,имам цялата серия.Ползвам вече втора опаковка от шампоана и даже не знам после въобще с какъв ще го заменя.Аз пък намирам огромна разлика между тази маска и някоя от по-ефтините марки.Но това си е мое мнение,не искам да убеждавам никой в нищо.
Тонита при вас маската е доста скъпичка,при нас е около 33 лв.(то не,че и това е ефтино).

Напоследък и моите маски се състоят само от адзе+ някакво масло,косата ми не признава никакви изсушаващи съставки,горката само масълца си иска Crazy

Общи условия

Активация на акаунт