В Дюканството слабеенето е гарантирано – при това с веселие гарнирано - 86 тема

  • 28 343
  • 997
  •   1
Отговори
# 60
А така ли - ами аз нали за малко влизам и май не успявам всичко да прочета както трябва,благодаря ви за окуражаващите думи Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 2 245
Мише, честити придобивки, то къща, мъж, много бря.  То така става като се разхубави човек. В клуба си  "голям член"Hug

"Голям член", а?  Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 3 640
Смърфиета, добре дошла и успех!   bouquet Тези грешни мисли се заличават с времето.  yes Ескалират по някое време като среднощни кошмари, но явлението става все по-рядко с всеки свален килограм.  Joy
Мериан, благодаря ти за добрите вести относно 4-та фаза!  Hug  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 2 613
Запис!
Желая приятен ден!

# 64
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
съни- е как да не те разцелува човек за такива думи  Heart Eyes Hug
фоли - те сами си идват членовете , пусто ,то така ги вика, викаааа, отвътре им идва  Joy Joy
мише- кво да те пишем и теб бре, ти не само си "голям член"с голямо Ч, но и един от основателите  Joy Joy Joy
бейби дол- нещо ми се губеше от полезрението тия дни  Thinking
смърфиета- аз оня ден писах ама пак да кажа, тез двете дето по горе ги гъбаркам си пийват чиста изворна водица в коктейлни чашки и такива с високи столчета, може и резенче лимонче да си сложиш и чадърче...удоволствието е пълно  Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 2 245
Запис!
Желая приятен ден!

РалчеHug амо само със "запис" не става...  Crossing Arms

мише- кво да те пишем и теб бре, ти не само си "голям член"с голямо Ч, но и един от основателите  Joy Joy Joy
Деатка  Hug  Heart Eyes

 Joy Joy Joy

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Здравейте
и аз влизма във вашата тема, днес ми е 3-ти ден. Преди това бях на Ипократис, но все се издънвах  Embarassed
Имам няколко въпроса - вчера си купих извара кашкавалена, никъде на опаковката не пише мазнините колко са, а е ужасно вкусна. Мога ли да я ям?
Вторият ми въпрос е за естественият подсладител Стевия - от къде се купува, има ли го в аптеките?

# 67
  • Мнения: 712
 Здравейте и от мен.Рано сутринта седнах да Ви прочета, след това имах малко работа и като Ви  включих пак Е-ХЕ до къде сте стигнали. Rolling Eyes

Sun ,благодаря за съвета - от днес минавам във Втора фаза и ще съм на  ПЗ по схемата 5/5.

Успех на всички дюканки!  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте
и аз влизма във вашата тема, днес ми е 3-ти ден. Преди това бях на Ипократис, но все се издънвах  Embarassed
Имам няколко въпроса - вчера си купих извара кашкавалена, никъде на опаковката не пише мазнините колко са, а е ужасно вкусна. Мога ли да я ям?
Вторият ми въпрос е за естественият подсладител Стевия - от къде се купува, има ли го в аптеките?

Горгона, добре дошла!  bouquet  Кашкавалена извара НЕ може. За стевията не съм наясно...

# 69
# 70
  • Варна
  • Мнения: 74
Добро утро милички!!!!Думите на Монда,които така разбуниха духовете ме подсетиха за една историйка.Може и да я знаете,ама съвсем точно отговаря на ситуацията......

Имало едно време една групичка от малки жабчета, които си организирали надбягване.Целта била  да се изкачат на върха на една много висока кула.Долу, около кулата се събрала голяма тълпа да наблюдава състезанието и да аплодира участниците.Състезанието започнало.Никой от тълпата не вярвал от сърце, че малките слабички жабчета ще достигнат върха на кулата.Чували се изказвания, като например :"О, пътят е толкoва труден!!!Те НИКОГА няма да достигнат върха."Или пък:"Няма начин да достигнат върха. Кулата е толкова висока!"Малките слабички жабчета започнали да се скапват. Едно по едно.Освен онези, които с бодра крачка се изкачвали нагоре и нагоре.Тълпата продължавала да крещи:"Толкова е трудно!!! Никой няма да успее!"Все повече жабчета се уморявали и се отказвали.Но ЕДНО продължавало нагоре, и нагоре, и нагоре ...На самия край всички други вече се били отказали да изкачат кулата. С изключение на онова мъничко жабче което, след неимоверно усилие, единствено успяло да стигне до върха !ТОГАВА всички други жабчета естествено поискали да разберат, как точно това жабче е успяло да го направи?Един от участниците попитал малкото жабче, как то, което е успяло, е намерило силата, за да достигне целта?Оказало се, че...Победителят бил ГЛУХ!!!!


# 71
Здравейте момичета!   Kissing HeartНе съм писала скоро,но постоянно и непрестанно ви чета и продължавам да  съм режимна.Аз слабея бавно,което от една страна е добре,но ми се появи проблем в лицето -зоната около очите,доста се набръчка .Има ли някой със сходен проблем и как се справя?           cook  И да споделя ястие ,което си приготвих вчера за ПЗ-дни ОГРЕТЕН ОТ СПАНАК-задушен спанак+лук+домати се смесва с яйца и сирене .Като се сгъсти се залива със поливка от кис.мляко+яйца.Много е вкусно опитайте. Поздравления за всички свалили и пожелания за още повече минуси!   Kissing Heart

# 72
  • Мнения: 1 890
Горгона Медуза, добре дошла. Кашкавалената извара не става. Hug
Мише, Деатка, гласовете ви чувам Joy Joy Joy
Смърфиета, съчувствам ти, нооооо алкохолеца, както ти е казала Деатка, само в бутилката го гледаш, в чашата - водица. Hug

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 Tired ах, а е толкова вкусна  Cry
а в удрания режим са позволени овесените трици, нали?

# 74
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Добър ден дами, присъединявам се към вас  Simple Smile
Имам да свалям 7-8 кг. От днес съм на ударната фаза и засега положението е добре  Simple Smile
Желая ви приятен ден, много свалени килограми и  Heart Eyes
Със здраве   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт