СЕПТЕМВРИйско бебче мило в мамино коремче се е скрило!

  • 9 870
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 226
Здравейте сладурки.
Иринче, от снощи ти говоря да не се шашкаш, толкова, ама ти - не та не.Кога ще дойде тая докторка.Защо не я тормозиш по телефона?Накарай ги да ти пратят резултата на мейла и ще видиш. Hug
Муци, и кво? От  мома Софиянка  ш` та праим мома Врачанка. Joy Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 7 673
Ааа, аз бях по обяд, Съншайнче Simple Smile Ама аз досега писах, писах, че не е възможно да е 1:5700 Sad

Добре де....какво смяташ да правиш? Ти говори ли с професора?

Ние се разбрахме утре сутрин да ги вземем и тогава ще говоря с тях на живо

# 32
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринче, от снощи ти говоря да не се шашкаш, толкова, ама ти - не та не.
Не бе мило, по този въпрос не съм се шашнала Joy
Просто казах, че не може от 1:480 да се корегира на 1:5700. Просто не е възможно. Не съм се шаштала, просто не вярвам на резултата, това е. Heart Eyes Hug

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 27
Стелчоооо, ууу, много се кефя, че си тука, а снощи ме беше много яд за тоя зъб, тъкмо се бяхме събрали! Той иска да ни раздели! Ще го извадя!:)
 Да, ма, мацко, ставам  врачанка за една година-1.5 отма! Стига толкова!:) После ще си купуваме нейде къща с градина, ама не знаем къде още. Жии- здраи! На кредит при товеа, няма как, засега, освен ако не се обади някоя леля от чужбина, която иска да ни завещае нещо! Simple Smile

Напоследък тренирам малкото вътре с трилъри и даже малко ужаси, да не се стряска кат излезе на бял свят:), или мъж ще става или да фаща гората. Ако е жена, да знае какво е раждане и да не се лигави кат макя си, ще и диря Време разделно или   в ю туб - как се прави секцио примерно. Joy
Та по този повод да ви кажа, че филмът" Война на световете" от 2006 година с батю ви Том Круз е много дОбър! Ефектите са уникални! По нощИте с моя пергиш го гледахме, та свистяха куршуми, тресе се земята, та маани, нямахме потропвания от комшийте, явно са спали дълбоко.
Па ша дода! Отивам да ям салата с цвекло и морков! Hug
 

# 34
  • Мнения: 934
Ааа, аз бях по обяд, Съншайнче Simple Smile Ама аз досега писах, писах, че не е възможно да е 1:5700 Sad

Добре де....какво смяташ да правиш? Ти говори ли с професора?

Ние се разбрахме утре сутрин да ги вземем и тогава ще говоря с тях на живо

Да, най-добре! Но нали знаеш, че той няма да ти каже :"да, препоръчвам, не, не препоръчвам". Той казва имаш или не индикации, а решението е наше.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Все ми е в главата случая с Уанда....при всичко в норма, амниоцентезата показва проблем...
И все пак професора каза, че достоверността на УЗ+ серумния скрининг стига 92% сумарно, което е един добър %, мисля.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 27
Григчо, добре дошла, женичке! HugЗабравих одеве да ти се зарадвам! Как си днес? Аз съм постоянното присъствие тук, стига да бушува буря навън, инак съм на слънце пече, много е добре;), най вече съм вечерна смяна, щото съм възрастен човек, така, че ако имаш нужда да поговориш с някого..ей ме мене! Ти на каква възраст си? Разкажи за тебе! Благодаря ти!

# 36
  • Мнения: 822
Кога е сватбата на едно от момичетата тук?

Муцка, мойта е след 1 месец, и като мине, ще качвам снимков материал непременно.
Уф не ме свърта никааааак, как съм свикнала да съм на работа, чак си се чудя. Ще взема да тичам за едно цвекло и моркови, че като чета за тия салатки, ми потекоха лигите...   Mr. Green

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 27
Моарейн, хихи, тичкай, тичкай за зеленчуци:), та голяяям да порасте плодчо:))! Ако не намериш цвекло, влизаш в първия по-голям магазин и си взимаш мариновано цвекло, 1.55 е, в буркан, става! Малко боядисва, ама карай! Сега съм все едно с червило и червен език..хаха
 Ооо, за сватбатаааа, лелеее, и аз покрай тебе съм в еуфория:)))), ще си изкарате супер, сигурна съм:), дотогава все ще си те питасм за това- онова, кажи за роклята:), и мен това ме чака, ама по- нататък, аз ще съм явно от търкалящите се були:)!
И аз тва ревях някога, че не ме свърта в къщи, че обичам да бачкам, а така сякаш бездействам, ама пък да ти кажа явно си имаме нужда от почивка..и то голяма..явно е време за нас самите, дай да си се гледаме ние, да сме хубави, да хапваме порядъчно, да се киприм, маникюри, ала-бала;), че послееее:))..
Можем да почнем да пишем книга с тебе, като айлячки:)) със заглавие" Трепети и бубулечкания преди раждането  и как се запознах с разни кикимори" Hug

# 38
  • Мнения: 11 309
Муци, в 6 седмица си вадих зъб с упойка, нямах никакви проблеми. Не знам обаче каква беше упойката. Ходих да питам тукашния си зъболекар дали мога да си избеля зъбите, но каза, че процедурата не била препоръчителна за бременни. Всичко останало (без рентген) е позволено.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 27
Благодаря ти, Вечерница! Дано не се наложи да ходя на зъболекар ! Hug

 Да попитам, кое е вредно за мазане на коремчето от кремовете, знаете ли? Че аз с Дав се клепах и с билков крем. newsm78

# 40
Здравейте момичета честита нова тема.
Искам да ви питам имате ли още болки в бюста?
Аз съм в 11 г.с. и от снощи имам чувството че усещам бебето много слабо и днес ми се случи веднаж.
Бременна съм за трети път и малко ме е срам Rage да задавам такива въпроси но дали наистина е бебето или нещо съм се объркала.

# 41
  • Мнения: 391
Ирина, защо не вярваш?
Взех си моите резултати днес и от средно статистическият риск за Даун за възраста ми 1:492 се коригира на 1:9822 след тестовете. Кажи защо не ти се вярва?

Муцо, не се прави на ударена, а отиди да оправиш зъбът. Той от самосебеси няма да се врътне и цъфне.

Бръмбъзък, покажи го този корем де, и ние да се порадваме.

Изобщо всички се покажете. Само говорите, ама никакви дейности. Никакви.



# 42
  • Мнения: 2 658
Не нам кое е вредно от кремовете,zнм,че трябва да се мажем,да е маzно там пък Ще видим..Аz съЩо се мажа zа сега с обикновени лосиони.Чакай сега да ви кажа една рецепта zа салата от червено цвекло,много я обичам,че гледам само zа цвекло се говори напоследък.
РежеШ цвеклото на кубчета(прясно),сваряваШ го,не zнам точно колко,аz на око действам,но не да се раzкаШка,след като иzстине слагаШ чесън,магданоz(пак пресен,ако имаШ),zехтин или олио,сол и оцет и е готово.На мен ми е много вкусно,проблема сега ми е,че не мога да ям ниЩо с чесън,страШно тежко ми става,а иначе го обиЧах.Те половината работи беz чесън ниЩо не струват..Айде zа сега..

# 43
  • Мнения: 0
Муцка браво! До първи април все да направим и една разходка в борисовата градина и после картофки с биричка Laughing
Дънките ги взех от Oviesse в City centura. Мене не ме кефат ама като няма с какво друго да ходя кво да се прави. Hug Вече само едни панталони ми останаха отпреди 4 години, когато бах понаедряла Embarassed
Ужас е с тея зъби. Преди седмица уж всичко вече беше наред. Сега пак ме боли зъб. Писна ми да ходя на изтезания Crossing Arms
За кремовете и аз почнах да се замислям. Ползвам Garnier за суха кожа, че мойта се бели. Ама трябва ли, нетрябва ли newsm78

# 44
  • Мнения: 0
Шейли, абе ти ни побърка с тея кореми. Аз се снимах и като видях снимката се отказах. Ми то не се разбира, че съм бременна, а просто наедряла. А който не ме познава никога няма да си го помисли. Освен ако сложа една снимка от преди и една сега....
А твоя корем кога ще видим, а? Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт