Второкласник,вече съм голям!Таблицата смятам,за да знам!

  • 22 524
  • 284
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 826
Моли Уизли, браво на теб! Това е сериозен успех. Според мен трябва да награбваш следващото ниво, докато си набрала скорост на учене /е, съгласувай първо със спонсора  Mr. Green/
На мен ми се удава ученето на езици, ама последните години съм се изоставила. Яко се почесвам като ми се наложи да напиша един СМС на английски.  newsm78
С говоренето е по- лесно. Както казва един мой приятел- "аз проблеми с английския нямам, англичаните имат"  Mr. Green
Тези дни говорих с една баба на третокласничка. Каза, че детето имало сериозен проблем с английския... стигнали до частни уроци, че положението станало страшно.
Много се радвам, че Второлачев има моята склонност да ги учи, и че поне на това ниво да частни уроци не сме я докарали Hug

# 196
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Тези дни говорих с една баба на третокласничка. Каза, че детето имало сериозен проблем с английския... стигнали до частни уроци, че положението станало страшно.

Елиа, срам не срам, и това го имах предвид като записах щерката в "Британика" от първи клас. Там й е зорно, ама поне хем учи езика, хем й е лисно в училище (домашните си ги пише през междучасието).

# 197
  • Мнения: 673
 Моят второкласник се справя с английския перфектно. Записахме го още в детската градина и там учителката им беше много добра, та детето научи много. Не малко значение имат разбира се и плейстейшъна , компютъра , непреведените детски по кабелната и т.н. На английски пише много по-красиво, отколкото на български. Дано така да продължи ,де...

# 198
  • Мнения: 1 937
Привет, момичета!
Благодаря още веднъж за поздравленията.

По повод английския, решихме да "пуснем" щерката да се яви на изпит за сертификат STARTERS на Cambridge University, при все че баща й е скептично настроен относно смисъла на самия документ. Тя самата обаче е много ентусиазирана. Ще се подготвя от началото на юни до 26-ти, а на 27-ми ще се проведе самият изпит. Струва ми се добър вариант, още повече че едва ли ще се включи в летния езиков лагер организиран от Британика (тази година няма да са на Белмекен).

Мисис Моли, поздравления, не се отказвай, ако имаш възможност.

Ваканцията е в четвъртък и петък, планирали сме един Златоград и посещение на пещерата Утробата, ама времето май няма да е с нас.

Добре дошли на новите момичтета и от мен   bouquet

# 199
  • Мнения: 3 214
И от мен добре дошли на новите мами   bouquet

Браво, Моли  Hug Продължавай в същия дух  Peace

И на мен ми е кеф изучаването на езици, но съм позанемарила, поради липса на време  Embarassed С английския нямам проблем, завършила съм АГ, но втория - немски съм позабравила и все се каня да поопресня малко ученото, ама кога ще остане време незнам  newsm78 На Дани много му харесва изучаването на английски; даже казва, че е един от любимите му предмети. Дано така да бъде и занапред  Praynig

# 200
  • София
  • Мнения: 62 595
По повод английския, нашето дзверче проявява завидна последователност при самостоятелното учене по английски. Пише думи, чете, седи пред ТV и слуша внимателно. Ако случайно нещо му се стори познато повтаря и пита дали правилно е разбрал. Не сядам да уча с него, но използвам примери от дискавърските филмчета. На курсове не ходят. Май ще търся някакъв мултимедиен продукт да се занимават допълнително, ако искат.

# 201
  • Мнения: 1 523
Добре дошли на новите мами !
При нас в Русе ще има Великденско математическо състезание.Ще се дават тестови задачи.Моята щерка изяви желание да участва и си мисля да опита.

# 202
  • Мнения: 10 758
Аз не можах да разбера, 3-ти и четвърти ваканция ли е? newsm78

# 203
  • Мнения: 3 214
Аз не можах да разбера, 3-ти и четвърти ваканция ли е? newsm78

Да  Peace

# 204
  • Мнения: 10 758
Аз не можах да разбера, 3-ти и четвърти ваканция ли е? newsm78

Да  Peace
уф, баси малката ваканция ooooh!два дена ooooh!

# 205
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Не мога да не споделя възхищението си от новия аватар на Ла Бомба! Joy

# 206
  • Мнения: 1 163
Не мога да не споделя възхищението си от новия аватар на Ла Бомба! Joy
  bouquet

# 207
  • Мнения: 10 758
Не мога да не споделя възхищението си от новия аватар на Ла Бомба! Joy
  bouquet
Joy Joy bowuu Flutter

Айде, вече съм си аз Hug  bouquet Heart Eyes

# 208
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Добре дошли на новите мами !
При нас в Русе ще има Великденско математическо състезание.Ще се дават тестови задачи.Моята щерка изяви желание да участва и си мисля да опита.
нека опита, успех Peace
моята щерка,така прояви желание да се яви на Кенгуруто не я спрях. Нека свиква да се явява на такива съзтезания.

# 209
  • Мнения: 1 523
Малко ме притеснява ,че напоследък е разсеяна,вместо страна,например, търси обиколка.Обиколка на квадрат умножава .З .Ей такива работи,недоглежда условието на задачите .
Иначе,както казват старите хора няма да й "строша хатъра".Да отиде да си види нивото.

Общи условия

Активация на акаунт