Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 март 2008, 10:41 ч.

случвало ли ви се е

• 950
  • 12
  •   1
Отговори
Искам да попитам нещо - имам сериозно засилено бяло течение в 8-ми месец на бременността - нормално ли е ? Чисти са ми изследванията и за това питам за опита ви ....
Благодаря предварително за отговорите
Хубав ден на всички!

# 1
  • София
Аз съм в 9-тия. Всички бременни го имат този проблем. Обърни се към гинеколога ти.Ще ти изпише вагинални таблетки /гино паварил, полижинак..../

# 2
  • Добрич
За жалост е нормално Sad

# 3
Да. Peace Нормално състояние през бременноста...
Ще ти изпишат някакви глобулки да се "поизчистиш" преди раждането.

# 4
  • Sofia
Да, случи се и при мен, а микробиологията не показа нищо.

# 5
Да,нормално е.
Обърни се към гинеколога си.

# 6
на мен пък не ми се е случвало  newsm78

# 7
Аз не съм бременна, но имам този проблем от години....Давам луди пари за лекарства и ...няма ефект. Гинекологът ми ми каза че бялото течение не може да се излекува, каза и  че с тези ''свещички'' мога да го намаля, нищо повече. При бременност нещата може и  да стоят по различен начин.

# 8
  • София
И аз бях с такова течение, а резултатите  от изследването не показваха наличие на бактерии или гъби. Гинекологът каза, че това е на хормонална основа. Можеш да правиш външни промивки със смрадлика, за да облекчиш сърбежа.

# 9
  • при семейството ми
Да нормално е.Е има жени при който не се получава,но в повечето случей е така.И аз имах и ми изписа глобули.Намаля,за известно време спря,после пак се появи...Дори има лекари който преди раждането изписват глобули профилактично,ако ще раждаш нормално.Най добре питай генекологът си и той да ти назначи най-подходящото лечение.

# 10
  • София
Засилено не бих казала, но го имам от началото на бременността. Често срещано е. Ако те тревожи, говори с лекаря на ЖК.  Peace

# 11
И аз бях с такова течение, а резултатите  от изследването не показваха наличие на бактерии или гъби. Гинекологът каза, че това е на хормонална основа. Можеш да правиш външни промивки със смрадлика, за да облекчиш сърбежа.
Peace
При мен помогна разтворена във вода сода за хляб.

# 12
  • Italia
И аз бях с такова течение, а резултатите  от изследването не показваха наличие на бактерии или гъби. Гинекологът каза, че това е на хормонална основа.
И аз имах такъв проблем правих изследвания.ползвах вагинални таблетки ,и преди да родя около 1-2 часа пих и  някакъв антибиотик,
Цитат
При мен помогна разтворена във вода сода за хляб.

Thinking не  го ти препоръчвам на този етап  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт