За Брейн Бустер 2 /2008 г./- консултации, закупуване ...

  • 23 238
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 504
Пускам нова тема, за да не подновявам старата.

Тъй като ще имам нужда от ново закупуване /а и други мами от Пловдив питат и може да се възползват/ и искам да се обърна пак към сериозна групичка от съфорумците за закупуването и доставянето му.

Пак идва Великден, предполагам, че ще има и пътуващи из страната, както преди Майчето ни ги носеше в Пловдив Blush Heart Eyes Hug, а Дороти поръчваше  Hug Хем, ще имаме и повод за срещи Laughing

Ще стане ли пак тази година? Може ли?

Аз поръчвам 2 бр. Бустер

# 1
  • Мнения: 588
       Аз имам едно неотворено шише ББ. Купих го за 38 лв., който желае да ми пише, ще му го пратя с куриер. Peace

# 2
  • Мнения: 4 451
sladko pate, ако не са ме изпреварили, аз го искам!

# 3
  • Мнения: 872
Дани, аз съм ти по-лесна с  доставките, и без това те дебна пред работата Laughing. Живот и здраве ще пътувам към Пловдив най-късно на Великден, може и по-рано.
И Дороти ми е близо, почти квартално. Wink

# 4
  • Мнения: 3 504
Пепи, няма проблем, който да е - ти или Мая, за мен е без значение, но ми се ще например и с двете да се видя. Да, засичаме се тук на работата, за това ми е удобно с теб също.

навита съм, ще е интересно да видим на каква цена са към момента и при дистрибуторите.
Дали Дороти например може да провери? Да се съберем още до Великден да стане по-голяма бройка за по-голяма отстъпка или пък както дойде. Все пак разликата в цената е около 20 лева, което не е малко, нали?

Марианка, не сме те изпреварили, действай! Това е и идеята на темата да си помогнем взаимно кой както намери за добре.

Марианка, в събота имаме среща - 15-ти март, от 11.00 ч. бистро Лаута /стадион Локомотив/, не съм ти изпратила покана, защото не съм сигурна дали ще дойдеш, някакси изгубихме живата връзка. Ще подновявате ли ТЕЛК-а?

# 5
  • Мнения: 3 504
Я да побутна малко темата, че доста назад е отишла Crossing Arms

 Hug Дороти, я кажи твоето мнение по въпроса, приемаш ли да ни съдействаш.. знам, че може да е рано още, но все пак да си направят сметкатите мамите, ползващи и искащи.

# 6
  • Мнения: 4 451
Росонерка, за съжаление късно видях инфото за срещата. Confused Иначе бих дошла. С удоволствие. Наистина изгубихме връзка, за което аз лично много съжалявам. А ТЕЛК-а ни изтича след година. Нямам представа още дали ще го подновяваме.
Днес получих първото шише ББ. Благодаря на sladko pate, за което.  bouquet Тази вечер дадох за първи път. Не мога да преценя още как ще и понесе. Но определно бих се включила, ако има обща поръчка.

# 7
  • Мнения: 1 271
само да ви кажа - по-добре да давате ББ сутрин защото вечер може някои по-чувствителни деца да не искат да спят, все пак е препарат за активиране на мозъка  Hug, от опит ви пиша Blush

# 8
  • Мнения: 3 504
само да ви кажа - по-добре да давате ББ сутрин защото вечер може някои по-чувствителни деца да не искат да спят, все пак е препарат за активиране на мозъка  Hug, от опит ви пиша Blush
Така е, Кунето е права, аз също го давам само сутрин преди да излезем за детската градина - 10 мл в сок - дажбата за цял ден и съм много доволна и си чакам офертата дали ще има пак куриерски услуги  Wink


Марианка, аз също не се усетих навреме да ти звънна по тел, но и мислено си казвах, че няма да успееш сигурно, имаше едно семейство от Стамболийски /отскоро живеят там/, тяхно близко дете е с такъв проблем и много искаха да дойдат да се запознаят и чуят другите майки, казах им за вас, може и да успеете да се намерите.

# 9
  • Мнения: 155
Можеш да броиш и мен за поръчката

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вчера на срещата стана дума, че има такава тема, ама не съм я видяла. Ще съдействам разбира се картата нали е в мен.

# 11
  • Мнения: 199
Здравейте,позагубих ви дирите,ама да питам все пак какъв е ефекта върху децата откъм развитието на говора и стабилизирането на концентрацията.
До 10.04 ще имам яснота колко пъти в месеца ще пътувам към Пловдив.Rossoneri, ЩЕ МЕ ИЗВИНИШ Embarassed,че не си изпълних обещанието,ама имах малко служ.проблеми и сменям работата. Но тъкмо ще се стопли и ще бъде супер да се видим на зелено  Party

# 12
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Росониерка уредена си имаш 2 бр ВВ

# 13
  • Мнения: 3 504
Росониерка уредена си имаш 2 бр ВВ

Много се радвам, прочето и ЛС, благодаря от сърце! Не съм се и съмнявала, че ще се отзовеш! Остава само да уточним получаването!
  bouquet

oddy , ти си знаеш, когато можеш, аз си те чакам! На хубаво време и зелено да бъде ще е супер за среща!  bouquet

# 14
  • Мнения: 199
И все пак мен ме гризе съмнение относно ББ,убедете ме колко е добър  Shocked Има ли вариант Ана-Мария да отслабне мъничко ,или ще има обратен ефект newsm78

Общи условия

Активация на акаунт