ТУНИС-отзиви,препоръки за дати,агенции,хо

  • 89 317
  • 411
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 747
И мен! Затова залагам основно на Рим! Интересно би било да се види Колизеумът в Рим и после да се види този в Тунис! Казват, че в Тунис е по-запазен, но по-малък.  Силно ме вълнува и Ватикана, особено базиликата св. Петър, тя е от по-нови времена... Мен всъщност всичко ме вълнува, само да е за ходене и миткосване!  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 094
И мен! Затова залагам основно на Рим! Интересно би било да се види Колизеумът в Рим и после да се види този в Тунис! Казват, че в Тунис е по-запазен, но по-малък.  Силно ме вълнува и Ватикана, особено базиликата св. Петър, тя е от по-нови времена... Мен всъщност всичко ме вълнува, само да е за ходене и миткосване!  Simple Smile

хахахах . мерси подобно, само дето много работа и ограничена отпуска имам. Иначе за Тунис от една приятелка съм чула много хубави неща и покрай нея много съм се навила. Някои естествено не им харесва. Един колега швейцарец ми каза, че му миришело там през цялото време на кози и му било гадно Joy

# 62
  • Мнения: 62
Ние бяхме в хотел LTI Thalassa -Сус.
Сус не прилича на Китен  Laughing, защото е много по -просторно и не е толкова застроено. Наистина в Хамамет е по лъскавко. От хотела останахме доволни - обслужването и All Inclusivе-а бяха ОК! Храната- доста вкусна - европейска кухня: много салатки, пиле, агнешко.... сладкишчета  Heart Eyes
НО!!  Naughty За алкохола - не разчитайте много - нямат хубав, освен вината и бирата!
Зависи кой какво очаква - все пак това е арабска държава - не е Виена! Аз лично останах със страхотни спомени  Heart Eyes - беше ми доста ориенталско и екзотично.
Задължително посетете музея на мозайките, Картаген (въпреки, че почти нищо не е останало).
Там се запознахме с едно семейство и обикаляхме по цял ден - по магазини, екскурзии, сукове...
...

# 63
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
вие пък как я харесвате бирата в тунис, ние само по принуда я пием? мъжът ми се преражда в германец в пивоварна като стигне бг! направо по няколко литра хубава бг бира си е друго нещо! а тукашната е и скъпа, 2д и нещо за някакви си 300мл мисля, 4е е коли4еството!ние сме по цветистите водки, но са страшно скъпи, джинът е около 15/20 д дози4ката в дискотека!

# 64
  • Мнения: 3 094
Ние бяхме в хотел LTI Thalassa -Сус.
Сус не прилича на Китен  Laughing, защото е много по -просторно и не е толкова застроено. Наистина в Хамамет е по лъскавко. От хотела останахме доволни - обслужването и All Inclusivе-а бяха ОК! Храната- доста вкусна - европейска кухня: много салатки, пиле, агнешко.... сладкишчета  Heart Eyes
НО!!  Naughty За алкохола - не разчитайте много - нямат хубав, освен вината и бирата!
Зависи кой какво очаква - все пак това е арабска държава - не е Виена! Аз лично останах със страхотни спомени  Heart Eyes - беше ми доста ориенталско и екзотично.
Задължително посетете музея на мозайките, Картаген (въпреки, че почти нищо не е останало).
Там се запознахме с едно семейство и обикаляхме по цял ден - по магазини, екскурзии, сукове...
...

Аз не пия , тъй че няма по този пункт да се разочаровам Simple Smile. Насочила съм се към ориенталските манджи, защото ги обожавам........Принципно ми се иска да отида в Тунис най-вече заради историческите забележителности.......Таласите май са едни от добрите им хотели? този колко звезди е? някакви глезотийки предлага ли?

# 65
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Ох Bastet,
и на мен много ми се ходи в Тунис. Даже се чудя дали да не е първо в Тунис а после в Турция...
Само 1 нещо ме побърква, колкото ги знам наизуст хотелите в Турция, толкова съм боса по тези в Тунис.
Ти проучили някакви хотели?

# 66
  • Мнения: 3 094
Проучвам Grinning

# 67
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Проучвай, защото става страшно  Mr. Green

Аз гледам ли гледам, ама все много постнички ми се струват хотелите  Tired
А и предлагането по агенциите е много по-малко, отколкото за Турция  Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 3 094
Проучвай, защото става страшно  Mr. Green

Аз гледам ли гледам, ама все много постнички ми се струват хотелите  Tired
А и предлагането по агенциите е много по-малко, отколкото за Турция  Crossing Arms

Още е раничко според мен за същинските летни оферти. В Тунис доколкото разбрах е по-студено от Египет, климатът е по-скоро като в Турция..Така че като излезнат офертите за Турция, готава и Тунис ще се появи. Една позната е била в Лейла Байа (или пък е Лала Байа) и е доволна. Гледам, че Таласите изглеждат добре, пък и имали центрове за процедури с водорасли и кал.

# 69
  • Мнения: 3 094
Я да подбутна темата, че може някой за празниците (които наближават със страшна сила) да се е насочил към тази дестинация. Grinning

# 70
  • Мнения: 3 423
Пак става актуална за мен темата и я побутвам Simple Smile
Bastet спря ли се на хотел newsm78
Проучих отгоре отгоре отзивите и спец.тези за Еl Mouradi не са много ласкави,ако че тук бяха похвалени,за Riu el Kabir в Хамамет(само него предлагат астрал.на тази верига в Хамамет)са добри а най добри са за  хотелите на Iberostar  newsm78

# 71
  • Мнения: 11 747
записвам се за темата, че ние вместо Италия май Тунис ще посетим. Гледаме за 3-ти или 10-ти септември.

# 72
  • Мнения: 3 094
дано вече има хора с нови впечатления по темата Simple Smile

# 73
  • Мнения: 3 215
Ами една съфорумка, на която помогнах с инфо за Египет, замина за Тунис миналата седмица и може би вече се е върнала.Обеща да ми разкаже.Ако не и се пише в темата, аз ще напиша каквото разбера. Това е, с което мога да помогна засега.  Peace

# 74
  • Мнения: 3 094
Ето, почнаха пътуванията! Най-после  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт