Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 март 2008, 17:50 ч.

Боядисване с "боя на клиента" - къде в София

• 696
  • 1
  •   1
Отговори
Момичета, искам да попитам къде в София могат да ми боядисат косата със собствена боя и да ме подстрижат КАЧЕСТВЕНО. Всички фризьори, които питах досега - интересувам се по-специално от салони в центъра и Лозенец работят с определени марки и не желаят да ме боядисат с тази боя, която аз съм си избрала. Нямам нищо против да използвам техните бои, но понякога не ми остава време и се боядисвам в къщи а ходя на фризьор само за подстригване и сушоар, а в такъв случай "фирмените марки" няма да бъдат достъпни за мен. Ако някои мами ползват успешно този начин на поддърржане на косата - моля да споделят.

# 1
  • София
На ул."Свиленица" има едно гаражче - фризьорски салон. Фризьорката се казва Анелия (Ани). Боядисва с боя на клиента. Аз съм доволна и от начина й на подстригване. Както й кажеш, така те подстригва. Боядисването струва 5лв. или поне беше толкова преди известно време.
Улицата се намира близо до НДК, близо до 22 СОУ.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт