Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Случи се така, че бебето ми и плацентата родих заедно. Лекарите казаха, че получи ли се така, бебето се обезкървява, наложи се да му преливат кръв. Оттам се оказа, че при преливането е попандал стафилокок и детето седя 2 седмици на системи. Както и да е, искам да попитам дали на някое е майче и се е случвало да роди и бебето, и плацентата заедно и какви са били причините и последствията  Hug
Цитирай

Sofia

Не съм имала подобен проблем и се надявам да нямам,но мога да ти кажа каквото знам.  Wink причини:къса пъпна връв,по ниско прикрепена плацента и др.,заедно с контракциите за изгонване на плода се отлепя и плацентата и се ражда с него,при което започва къвене от твоя и негова страна(опасно за него,защото има малко обем кръв).Последствията са тези които сте имали,без стафилококовата инфкция-тя е от отделението предполагам Rolling Eyes .Разминали сте се с най-лошото Hug няма от какво да се притесняваш,ако бебче вече е ок Praynig Късметлии сте и двамата  bouquet
Цитирай

Оileán na leipreachán

Абсолютно подкрепям това , което Кклара ти е казала .  Peace Важното е , че и ти и бебчо сте живи и здрави .  Hug
Цитирай

Мне, и двата пъти плацентата се "роди" малко след бебето.
Цитирай

Да, така е, наистина сме късметлии, просто ми беше мн любопитно дали и на други майчета им се е случвало да родят едновременно и плацентата. Явно не се случва често. Peace
Цитирай

Оileán na leipreachán

Аз , честно казано за пръв път чувам за подобно нещо .  newsm78 Дано с второто всичко да е както трябва !  Peace
Цитирай

Да ти кажа страх ме е; след това, което преживях съм малко в стрес и мисля да си остана с едно. Има време де  Thinking
Цитирай

Знаеш ли, като се замисля, чета из нет-а, че късата пъпна връв се вижда на триизмерен ехограф, а мен ме гледа и то специалист и каза, че вс е нормално - и плацентата, и пъпната връв. Но в родилното се случи нещо донякъде смешно. заедно с водите тече и ужасно много кръв. Смешното беше, че акушерката, на която казах се учуди и доведе още три-четири други акушерки, които стояха и ме гледаха с учудване. В крайна сметка се видя, че бебето е добре, но те така и не можаха да ми кажат каква е таки кръв.  Whistling
Цитирай

Оileán na leipreachán

Да ти кажа страх ме е; след това, което преживях съм малко в стрес и мисля да си остана с едно. Има време де  Thinking
Стига , де  Naughty! Естествено , че ще си имаш още едничко  Party. Няма да го оставиш самичко детето  Naughty. Знаеш ли колко е гадно ?   Sad
Цитирай

Предполагам, аз имам брат и не знам какво е да израстнеш сам, но имам много приятели, които са сами и да ти кажа, много е относително. По принцип винаги е за предпочитане да са две (или даже три), поради ред причини. Но от друга страна, може би по-егоистична, повече деца значи и много повече притеснения, грижите както и да е, те са сладки, но трябва да трепериш за още една душа. А и, честно казано, света, в който живеем е повече от труден; катастрофи, глобално затопляне, убийства, а и в самата държава всичко е наопаки...  ooooh! За какво да раждам второ и да се мъчи. Но тук вече въпроса опира и до по-дълбоки размишления, за душата, за прераждането и др такива, но така или иначе аз вярвам в съдбата. Ще видим  Hug
Цитирай

Оileán na leipreachán

Предполагам, аз имам брат и не знам какво е да израстнеш сам...
Аз , обаче знам . Повярвай ми , винаги съм се заричала , че няма да остана само с едно дете.  Peace Още от дете си мечтаех като порасна  да имам поне две деца.  Peace
Цитирай

Знаеш ли като им гледам слънчевите личица на дечицата ти и си представям едно голямо и весело семейство; и аз винаги съм мечтала за две деца. Но има риск, първо с износването, раждането, после не знам какво характерче ще излезе, вярвам, че възпитанието е мн важно, но всяко дете носи нещо свое, което е загадка. Въпрос на риск, всеки си преценява. Много мои приятели са израснали сами, но засметка на това имат такива приятели, които са им помагали неведнъж и са общо взето като братя.
Цитирай

Silvermoon

Ами ако се притесняваш от нормалното раждане, можеш да родиш с планово секцио, стига да искаш да имаш повече деца.
Няма две еднакви бременности, да сте живи и здрави с бебчо.
Важното е че вече всичко е наред.
Успех.
Цитирай

ами аз съм малко против когато раждането може да бъде нормално, нарочно да се ражда със секцио. Ти си права, че две еднакви бременности няма. Има време  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.