Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • софия
В началото на бременноста ми откриха миомен възел  19 мм след секциото ми лекарката ми каза че е бил голям колкото орех , искам да попитам има ли майки които са имали миомен възел , колко голям е бил и след раждането има ли такива на които се е свил и е изчезнал напълно или почти е изчезнал

# 1
В началото на бременноста ми откриха миомен възел  19 мм след секциото ми лекарката ми каза че е бил голям колкото орех , искам да попитам има ли майки които са имали миомен възел , колко голям е бил и след раждането има ли такива на които се е свил и е изчезнал напълно или почти е изчезнал

Да, моят изчезна след 1 година, обаче кърмих 11 месеца. Сега имам само леко удебелена стена на матката, там, където беше възелът. Важно е цикълът да ти дойде колкото се може по-късно, това ще допренесе за свиването на възела. Също така приемай калций, миомите обикновено са причинени от недостиг на калций в организма.

# 2
  • София
Аз имах!
Видяхме го в 24 г,с, Rolling Eyes Беше 3 мм .... малък!
Ходих на лекар преди 2 седмици и вече го няма!
Пожелавам и при теб нещата да минат бързо Praynig Hug

# 3
  • където не се пуши
ще следя темата  понеже и мен ме вълнува.немога да ти кажа понеже другият месец ще ходя.определено от последният път е станала много малка ,но незнам дали се е махнала Simple Smile

# 4
Здравейте момичета,обнадеждавате ме защото и при мен са намерени дребни миоматозни възелчета по предна и задна стена на матката.Лекарят ми каза,че засега само ще ги наблюдаваме,каня се следващата седмица да ходя ,дано има подобрение,като при вас.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт