Флиртът-витамин или първа крачка към изневяра?

  • 5 049
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
Това за витамина го четох някъде във форума и ми хареса.
Та,обичате ли да флиртувате?
Изпитвате ли нужда от това?
Или го правите просто за спорта?
Флиртувайки,чувствате ли се повече желани и специални в очите на другия?
Това ли е начинът да докажем на себе си,че все още "хващаме"око?
Вълнувате ли се от блеснали погледи,адресирани към вашата особа?
А флиртувате ли пред половинката си,защо?А той/тя пред вас?
Флиртът аналогичен ли е на изневярата?
С кого най-често флиртувате и колко може да продължи флиртът?

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 07:33 от Esscape

# 1
  • Мнения: 17 546
Флиртът си е изкуство в общуването! Да, обичам да флиртувам, но чак пък нужда. Когато правиш нещо с удоволствие и ти се получава не го оставяш за дълго време, за да ти се появи нужда да го имаш пак. Спортува се с това нещо между 14 и 18 години, после вече е част от живота, на хора, които обикновено са в добро настроение и знаят какво искат. Разбира се, че е начин и е много ободряващ за самочувствието. Да, чувствам се специална и ми е хубаво да виждам блясък в очите, но само на човек, който ми харесва и взаимно ни е приятен един освежителен флирт. Това не е точно начин да си докажеш, че "хващаш" окото, защото към флирт са склонни и хора, за които дейността е спортна дисциплина и карат наред без да подбират особено, така че не е нужно една жена да се ласкае чак пък толкова от всеки флирт. Флиртувам пред половинката си без задръжки, защото той е нормален човек с достатъчно уважение към моята личност, но естествено знам къде е границата. За него важи същото. Моля ти се - флирт и изневяра! В никакъв случай не е задължително флирта да премине във връзка, а най-добре да действа точно като витамин. Флиртувам винаги, когато ми е приятно да го правя с човека срещу себе си. Обикновено съм в добро настроение и флирта допринася не рядко за това. Може да продължи и много дълго време, но в един момент, ако се опасявам от посоката на развитие на този флирт, която не влиза в плановете ми, просто трябва да сложа край.  Изобщо, много е приятно и го правя с удоволствие, действа ми антистресиращо. Не ми носи никакви негативи и се наслаждавам на момента и на себе си в него. А когато отсреща имаш достоен флирт-опонент си е чист фреш!

# 2
  • Мнения: 5 940
Не обичам да флиртувам просто така, не изпитвам нужда. Мисля, че повечето жени, които го правят е заради ниска самооценка, необходимост да си доказват, че продължават да са харесвани.
Флиртът за повечето жени е именно това, въобще не е никаква крачка към изневяра.

# 3
  • Мнения: 2 161
Аз съм авторът на фразата за витамина.Флиртът е здравословен само когато не е първа крачка към изневярата.

# 4
  • Мнения: 824
О,и аз не изпитвам нужда от флирт.Но пък често го правя.Кога по собствено желание,кога неволно.Неволно,защото съм много позитивна и усмивката не слиза от лицето ми.А на мъжете само това им трябва.Когато се усетя,че съществото от мъжки пол започва да гледа на мен с други очи,прекратявам всякакви предразполагащи мимики и жестове.

# 5
  • Мнения: 2 161
Лично за себе си предпочитам да флиртувам с мъже,на които им щрака мозъка.Така няма опасност от евтини изпълнения и недоразумения.Всеки от нас е наясно,че това е просто една гимнастика.

# 6
  • Мнения: 1 186
Аз съм авторът на фразата за витамина.Флиртът е здравословен само когато не е първа крачка към изневярата.
Същото мисля и аз Peace

# 7
  • Мнения: 824
...Флиртът е здравословен само когато не е първа крачка към изневярата.

Убедена съм в това.Но съм също толкова сигурна,че има хора,при които от безобидна игра,флиртът може да мине в друго измерение.

# 8
  • Мнения: 39
Който иска да изневери,ще го направи.Дали флирта е витамин или не?Въпрос на собствени усещания и желания.

# 9
  • Мнения: 2 897
Аз съм авторът на фразата за витамина.Флиртът е здравословен само когато не е първа крачка към изневярата.

Много добре казано,подкрепям Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Лично за себе си предпочитам да флиртувам с мъже,на които им щрака мозъка.Така няма опасност от евтини изпълнения и недоразумения.Всеки от нас е наясно,че това е просто една гимнастика.
Подушвам, че сме от една порода Sunglasses

# 11
  • Мнения: 674
Абе от един  флирт с взаимни симпатии крачката до изневяра е не крачка ами направо супер малко косъмче.... така че не са много безобидни.
А и понякога хората даже не разбират как я престъпват.

# 12
  • Мнения: 120
Да има го и това. Ще цитирам Есил Дюран  Laughing  Laughing  Laughing "Всичко трябва да се прави с мярка"  Laughing  Laughing  Laughing

# 13
Лично за себе си предпочитам да флиртувам с мъже,на които им щрака мозъка.Така няма опасност от евтини изпълнения и недоразумения.Всеки от нас е наясно,че това е просто една гимнастика.
Peace Съгласна,лошото е ,че ми идва от вътре,но хубавото е ,че не го вземат на вътре ,хората покрай мен Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе от един  флирт с взаимни симпатии крачката до изневяра е не крачка ами направо супер малко косъмче.... така че не са много безобидни.
Ооо, това изобщо не е вярно Grinning
Лесно е да си сложиш спирачки, когато знаеш, че има защо. Ако нямаш мотив, даже и косъм няма, съгласна съм Laughing

Общи условия

Активация на акаунт