Бихте ли могли да бъдете само сексуален обект за даден мъж?

  • 3 495
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 407
ПОявяват се в латино сценария, естерчо- триъгълници и изобщо многоъгълници Grinning

# 76
  • Мнения: 3 405
Аз опция две съм я изпълнявала в интервала, докато чезнех от любовна мъка по един, и докато срещнах друг.
Сексуалния обект бе някакво междинно звено  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 212
Жените, които някои наричат "кучки", тези от опция 2 ли са ?
Всички жени са "кучки", само че някои са "по-кучки" от другите...

# 78
  • Мнения: 122
Аз не бих могъл да съм мъжът в историята.  Sunglasses
Но като чета тук нищо ново под слънцето.
Голяма работа е това ХОРМОНА.

# 79
  • Мнения: 9 814
Ако става въпрос за такова отношение в една връзка, търпяла съм, когато съм била на 18. Сега вече не бих издържала.

# 80
  • Мнения: 3 405
ух, бре, Борко, ти всички жени ли познаваш или имаш представителна извадка  Laughing

# 81
  • Мнения: 212
ух, бре, Борко, ти всички жени ли познаваш или имаш представителна извадка  Laughing

Не, аз съм женен човек и не се занимавам с кучки. Обаче това съм го чувал от стари и мъдри хора

# 82
  • Мнения: 3 405
Питай патило, не старило  Laughing
Пък като викаш всички, значи и жена си слагаш там Wink
"Всички" е глобално, някак си, по-добре звучи "някои", "повечето", така се допуска изключение и не се обобщава.

# 83
  • Мнения: 402
Не, не, аз не говоря за фантазии. А да речем има мъж, който харесвате и ви привлича. Имате и вие привличане, но ако вие имате повече от сексуални чувства, т.е. го обичате бихте ли могли да преглътнете това за него да сте само обект на сексуално желание. Или поне само това да получавате...
Ами аз съм била в такава ситуация. Много тежко ми ставаше, когато си го помислях. Но бях толкова влюбена, не аз обичах този мъж, а и секса беше страхотен, така че се опитвах да взема всичко, което мога от тази връзка. И сега като си спомня, дори не съжалявам, че съм била само сексуален обект. Всъщност този мъж и за мен беше основно сексуален обект, аз не очаквах да се случи нищо повече, но неусетно се влюбих, и егото ми изведнъж поиска и той да е влюбен, а това не винаги става.
По-скоро би ми било кофти,ако след дълга сексуална връзка, този мъж не открие още нещо привлекателно в мен, освен сексуалния ми заряд. Тогава вече се чувствам обидена. А за случая, за който говоря, просто ситуацията беше такава, че той дори да е бил мъъъничко влюбен, занеше че няма смисъл да се задълбочава и не го допусна съответно. А имам подозрения че е бил Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 878
Кучки сме Боре, като попаднем на помияри Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 2 196
Не, аз съм женен човек и не се занимавам с кучки. Обаче това съм го чувал от стари и мъдри хора
Стига с тия стари и мъдри хора и Дискавъри.
 Кажи от личен опит. Grinning

# 86
Кучки сме Боре, като попаднем на помияри Joy Joy Joy

 Grinning

# 87
# 88
# 89
  • Мнения: 260
опция 2
каквото почукало-такова се обадило Peace

Общи условия

Активация на акаунт