Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Моля препоръчайте банка която взема най -ниски комисионни за превод на пари до Америка.Искам да открия и сметка в долари.Ако някой е превеждал наскоро пари до там ,или работи в банка моля да ми пише.Благодаря!
Цитирай

София

ЦКБ, наскоро го прочетох някъде, провери.
Цитирай

Варна

Здравейте!
Моля препоръчайте банка която взема най -ниски комисионни за превод на пари до Америка.Искам да открия и сметка в долари.Ако някой е превеждал наскоро пари до там ,или работи в банка моля да ми пише.Благодаря!

Пробвай с Уестър Юнион. Те работят с долари. Може и по Мъни Грам, но те работят с евро.
Цитирай

При гларусите

Аз работя с Общинска банка и съм много доволна!!
И таксите им са много ниски.
Цитирай

София

Здравейте!

Пробвай с Уестър Юнион. Те работят с долари. Може и по Мъни Грам, но те работят с евро.

Ти четеш ли изобщо ???  Shocked Мацката търси ниска комисионна, ти и предлагаш WE...?  ooooh!
   Да не говорим, че MG отдавна работят и с $ !  Crazy
Цитирай

всяка банка работи и има споразумения с други чужди банки и договорени комисиони между тях за това най добре провери!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

Пловдив

И аз мисля, че ЦКБ  е с най-ниска комисионна. Аз работя с тази банка и съм много доволна.
Цитирай

Благодаря за отговорите,погледнах в нет-а ама май май ще трябва да се разходя до всяка банка отделно!Благодаря!
Цитирай

Варна

Здравейте!

Те пък какви комисионни взимат свят да ти се завие.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.