Контролно за ентусиазирани фотошопки

  • 6 203
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 456
Ох, срам не срам ще ви питам!
Поканите кога точно ги записвате в другия формат 1000-1200 рх
Аз си работя, както Ани е писала в 18-13 и 300, но като е готова
как да я запиша в другия формат. С save as или нещо друго...
Нещо съвсем се обърках! Embarassed
Благодаря ви!

# 46
  • Мнения: 2 270
муцка-отиваш на сейф фор уеб и там намаляш размера.Има едно място където пише -имидж  и там задаваш да речем 1000пр и после записваш.Отделно си записваш и както си знаеш на 300пх

# 47
  • София
  • Мнения: 1 456
Ани, благодаря! Сега ще пробвам!

# 48
  • Мнения: 11 307
Дзак от една ентусиазирана фотошопка. Може ли юзернейм и пас? Praynig

# 49
  • Мнения: 1 884
Смених скина на сайта с по-подходящ, дано да ви хареса.  Peace Да не се чудите де.

# 50
  • Мнения: 11 307
Благодаря на Ани и Валстеф за данните! Вече се включих.

# 51
  • Мнения: 458
Момичета ,готова ми е поканата ама не мога  да се справя с тези пиксели за публикуването моля за помощ.
Значи отивам на сейв фор уеб и от там в  jpeg формат ли запаметявам или давам друго.И отивам на имидж сайз и там ми пише widht 2363,heiding 1772.кой размери точно да сменя newsm78 на 100 пх.Ох помогнете моля ,не може ли да я пратя на някой в png  формат и той да ми я публикува ,нищо че ще я види  Praynig

# 52
  • София
  • Мнения: 1 456
Буба, двата размера са обвързани. И аз вчера се чудих, но Ани ми писа по-горе.
Аз си jpg от psd файла, както обикновена . После отворих записания jpg формат с фотошопа, дадох  save for web и в image size
промениn width на 1000 до 1200 px.
Ако напишеш 1000, височината ще ти излезе автоматично
720 май беше. Като въведеш 1000 или 1200 натискаш apply и това е. Новият файл е в gif формат.
Качваш gif-чето в мултито и си готова Mr. Green

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 13:48 от muzka

# 53
  • Мнения: 2 270
Буба, двата размера са обвързани. И аз вчера се чудих, но Ани ми писа по-горе.
Аз си jpg от psd файла, както обикновена . После отворих записания jpg формат с фотошопа, дадох  save for web и в image size
промениn width на 1000 до 1200 px.
Ако напишеш 1000, височината ще ти излезе автоматично
720 май беше. Като въведеш 1000 или 1200 натискаш apply и това е. Новият файл е в gif формат.
Качваш gif-чето в мултито и си готова Mr. Green

не в гиф,а в жпег.В гиф качеството е много лошо

# 54
  • София
  • Мнения: 1 456
 newsm78 Ми, то всичките качени покани са гифчета...и аз затова така го направих.
Да го променя ли?

# 55
  • Мнения: 2 270
newsm78 Ми, то всичките качени покани са гифчета...и аз затова така го направих.
Да го променя ли?
къде си гледала newsm78,повечето са жпег,но няма значение,за картичка или покана не е толкова важно,виж за картина или колаж е от съществено значение качеството.

Момичета,аз мисля да не давам повече уроци.Само като гледам нещата ,които са качени,повечето са на ниво ехееееееееее.Браво

# 56
  • Мнения: 354
Хе-хе ... тъкмо си мислех, че съм изтървала гласуването и  Hug, радвам се за удължаването на срока.
С питането на muzka и на мен ми се проясниха някои неща Peace

ani69 Не смей така да говориш, че няма да даваш уроци Sad , вярно че вече доста задобряха всички , но ние се нуждаем от теб!!! Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 7 242
Леле, че красиви неща има Shocked... Някои са направо невероятни. И ако не беше Ани, на повечето от нас нямаше изобщо да им хрумне да правят такива неща, а още по-малко щяха да се ориентират сами как се правят. Така че, Ани, никакво отказване и голямо благодаря bouquet

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Творбите са невероятни, от сега обмислям гласуването си  Grinning

# 59
  • Мнения: 2 035
Леле, че красиви неща има Shocked... Някои са направо невероятни. И ако не беше Ани, на повечето от нас нямаше изобщо да им хрумне да правят такива неща, а още по-малко щяха да се ориентират сами как се правят. Така че, Ани, никакво отказване и голямо благодаря bouquet

Абсолютно  Peace
И наистина Ани, ти ни мотивираш да се стараем и да правим красиви неща, просто ако не са тия задачки сигурно нямаше да се захвана с нищо    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт