Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 113 отговора

BG

Л и М о Н е Н а      Д и Е т К а 

smile3520  1-ви ВаРиАнТ :

xmas-smiley-0101 ден -сок от 1 лимон смесен с 1 кофичка кисело мляко(сместа се пие през целия ден до 17 ч най-късно,който работи може да си я носи на работа);   
     xmas-smiley-0102 ден -сок от 2 лимона с 1 кофичка кисело мляко
     xmas-smiley-010 3 ден -сок от 3 лимона с 1 кофичка кисело мляко
     xmas-smiley-0104 ден -сок от 4 лимона с 1 коф.кисело мляко
     xmas-smiley-0105 ден -сок от 5 лимона с 1 коф.кисело мляко
     xmas-smiley-0106 ден -сок от 6 лимона с 1 коф.кисело мляко
     xmas-smiley-0107 ден -сок от 7 лимона с ч коф.кисело мляко
     xmas-smiley-0108 ден - сок от 6 лимона с 1 коф.кис.мляко и така докато стигнете да 1 лимон с 1 кис.мляко.

smile35202-ри ВаРиАнТ:

hahaha 1ви ден- сутрин на гладно 1 изцеден лимон в 200 мл мин. вода.

hahaha2ри ден- по същия начин по 1 лимон сутринта и вечерта.

hahaha3ти ден- по същия начин, но сутрин, следобед и вечер по 1 лимон в 200 мл. вода.

hahaha4ти ден- 4 изцедени лимона в 1 литър вода- това го пиеш през целия ден.

hahaha5ти ден- същия като 3ти ден.

hahaha6ти ден- същия като 2ри ден.

hahaha 7ми ден- същия като 1ви ден.

P.SОбщо лимони за цялата диета 16 бр.

smile35203-ти ВаРиАнТ:

newsm747 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

P.S. Този вариант спомага повече за смъкване на сантиметри.

ВаЖнО

hearts               hearts                hearts                 hearts              hearts

Тази диета спомага за бързия метаболизъм/обмяна на веществата, като по време на спазването и е важно да се консумира и друга храна като вида и количеството не са определени(За по-добри резултати ,разбира се, е добре да се набляга на здравословни храни и намалено количество като цяло на поетата храна).При нея основният фактор са лимоните, но ако не обичате - могат да бъдат заместени с грейпфрути.Ако по време на диетата получите киселини е хубаво да я прекъснете, тъй като е препоръчителна за хора със здрави стомаци (заради киселиността в лимоните).

HugУ  Hug с   П  Hug  е Hug   Х Hug  

Цитирай

Където слънце и планина са едно...

Страхотна темичка, Скай Hug Ще пробвам и аз с третия вариант, че мен ме притесняват по-скоро сантиметрите в бедрата Mr. Green
Така, започвам от днес! Успех на всички Hug
Цитирай

Sofia

Много хубава темичка. Записвам се, въпреки, че сега малко почивам от лимони. Скоро ще ги започна пак Smile.
Цитирай

BG

Момичета и аз ще пробвам Hug, но предполагам от утре...а пък може и от днес ще видим... newsm78
Цитирай

Всеки път, когато започна лимонената диета /а тя всъщонст е единствената, която правя Very Happy/, се разболявам. Сега ще пробвам отново втория вариант. Хубавото при тази диетка е, че не се ограничава в консумацията на точно определени храни.
Цитирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

Цитат
Ако по време на диетата получите киселини е хубаво да я прекъснете, тъй като е препоръчителна за хора със здрави стомаци (заради киселиността в лимоните).

лимоните реагират в стомаха алкално, само в устната кухина киселинно.
стомах не боли от лимоновия сок, а от липсата на храна.
аз пия лимонов сок след като съм повръщала или ми е зле на стомаха.

ако някой прави 3я вариант, то да си намери лимони, които не са обработвани, защото на повечето цитруси им се обработва кората за по-голяма трайност!!!

успех на диетуващите!!!  Peace
Цитирай

На шестото небе

М да някой правил ли я е тази диета преди.Аз тази за лимоните и киселото мляко съм я чувала,че помага,но не съм я пробвала.
sky***** -много хубава е станала темата   bouquet
Цитирай

Провинция

Страхотна темичка  bouquet.Запис и от мен Hug!
Цитирай

Казанлък/ Истанбул

Sky***** наистина си заформила страхотна тема,поздравления за което   bouquet.
И аз се включвам при вас.Най-вероятно ще се спра на първият или вторият вариант...А бе важно е резултат да има.
Успех на всички  thumbsup
Цитирай
ДА,ДА,ДА!Запис! Very Happy
Цитирай

там някъде...

Записвам се и аз при вас..имам да свалям доста килца от бременноста...дано да успеем да свалим гадните кила  Hug
Цитирай

Провинция

Хм-м...Добре се записваме ние "лимонките" в темата,но кога ще започнем да лимонясваме....Аз мисля от понеделник...Ще използвам 1 или 2 вариант..А вие?
Цитирай

BG

Хм-м...Добре се записваме ние "лимонките" в темата,но кога ще започнем да лимонясваме....Аз мисля от понеделник...Ще използвам 1 или 2 вариант..А вие?
Аз последно от утре Peace
Цитирай

там някъде...

Здравейте,
аз вчера си направих по третия вариант лимоните..от утре почвам да пия...
Цитирай

Германия

Айде и аз се записвам. Тъкмо се връщам от магазина с пълна чанта с лимони Smile Аз ще пробвам третия вариянт. Вече почнах да ги стържа ама то ръцете ми се откъснаха от стъргане Smile Сега си давам малко почивка и след малко се захващам пак с великото стъргане на лимони!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 113 отговора