Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Като цена и двете излизат около 80 лева на месец, едното се пие веднъж месечно, а другото веднъж седмично. Не намирам нищо специално из нета, а е важно да се спра на едно от двете. Става въпрос за майка ми. Ще съм благодарна на всякаква информация.
Цитирай

майка ми пи Бонвива-вдигна и се плътността,но я заболя стомаха.трябва да нямаш стомашни проблеми.... сега има бонвива на инжекции-една на три месеца...
Цитирай

Майка ми сложи една инжекция Бонвива, през януари,сега през април мислим за втората затова ще следя темата.
Цитирай

а как се чувстваше майка ти след инжекцията.имаше ли някакви странични ефекти?
Цитирай

Нямаше странични ефекти, но не знаем дали има някаква полза, защото след шест месеца ще направим контролен преглед, т.е. след втората инжекция.
Цитирай

Майка ми поставя инжекции Бонвива и е много доволна-вяма странични ефекти, един път на 3 месеца. Има някаква програма за лоялност на пациентите, която силно поевтинява лечението и то е доста под 80 лева месечно! Препоръчвам контакт с д-р Георгиев 0888902476, експерт в това отношение
Цитирай

И майка ми има вече 2 инжекции. Странични ефекти при нея има определено. До ден-два след венозната инжекция чувства муслулна треска по цялото тяло и отпадналост.
Контролни измервания ще правим след 2 месеца, затова не знам доколко е ефективно.
Предпочетохме инжекционния вариант основно, за да предпазим стомаха...
Цитирай

Анушке, това е т.нар грипоподобен синдром, за който нашата лекарка ни обясни. Контролните изследвания има смисъл да се правят поне 18 месеца след началото на лечението.Ние ходихме при д-р Димитър Георгиев, един такъв нафукан, ама явно много разбира и останахме там-при него се работи като по часовник, лекарството се взема по евтино и въобще сме много доволни
Цитирай

Къде лекува този д-р Георгиев?Може ли повече информация за него?
Цитирай

И аз се интересувам за д-р Георгиев. Майка ми е с остеопороза, на 55 г.Има няколко счупвания на долни крайници и едно на ръката. Тя приемаше медикаменти през устата, но в момента ги е спряла заради страничните ефекти.
Цитирай

Като цена и двете излизат около 80 лева на месец, едното се пие веднъж месечно, а другото веднъж седмично. Не намирам нищо специално из нета, а е важно да се спра на едно от двете.

Нашата лекарка, каза че е по-добре е лекарството което е с по-редовен прием, т.е. Актонел.
М/у Актонел-а го купувам за 62лв., с карта която ни даде лекарката.
Цитирай

Издърпвам темата, за да питам дали вече има подобрение при жените, на които е слагана инжекция Бонвива?
И на моята майка й препоръчаха такова лечение. Но дозата вече струва 166лв., по здравна каса.  Shocked
Цитирай

Издърпвам темата, за да питам дали вече има подобрение при жените, на които е слагана инжекция Бонвива?
И на моята майка й препоръчаха такова лечение. Но дозата вече струва 166лв., по здравна каса.  Shocked

Майка ми приключи преди месец и половина с последната инжекция. НО ще правим контролни замервания догодина. Тогава ще мога да кажа повече.
Цитирай

Какво означава това? Може би, че пациентът доплаща 166 лв, след като Здр. каса е поела своята част?
Цитирай

Какво означава това? Може би, че пациентът доплаща 166 лв, след като Здр. каса е поела своята част?

Така излиза. Чудя се колко е поела касата, в този случай???

Минаха 5 дни откакто сложиха ваксината на майка ми и още се оплаква от болки в ставите и мускулите /появиха се веднага след ваксинацията/, не би ли трябвало вече да отшумят?
Цитирай

1-14 от 16 отговора