Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 182 отговора

• DIVA_ORHIDEQ
Цитат
Цитат
Има сега нов вирус, който предизвиква херп ангина, с Т 2-3 дни и ужасни болки в гърлото. Преди 10 дни го изкарахме и 4мата в къщи. Не се лекува с АБ.

сподели моляте с какво имам опасения че е точно такава
Може да по-разгънете да прочетете за Ебщайн Бар Вирус - EBV и Цитомегало Вирус - CMV , не са никак нови вируси, също някой ентеро/адено/коксаки вирус може да направи "херпангина" или ангината да се дължи на вторична бактериална инфекция със СТРЕПТОКОКИ - стрептококите пък са първенци в довеждането на "стрептококов артрит" на печелившите със шантава имунна с-ма.
По време на ангината Е ПРОТИВОПОКАЗНО ДА СЕ ХОДИ НА РАБОТА, има си болнични и за ваше добро и за доброто на другите - сред които може да има бременни!!! Например CMV в първите месеци се асоциира с риск от аборт за бременните които нямат имунитет, в европа се смята че едва 40% са се срещали с CMV, вече се работи по ваксина за CMV
Цитирай
Значи относно др Иванка Стоянова Варна много добър пидиатър моето дете за 15 дена прави втори рецидив на ангината и я заведах първо при личната докторка да я прегледа дали и минало и тя потвърждава че детето ми е  здраво  4 часа по късно вчера детето ми вдига 38 градуса т при което аз я завеждам при доктор Стоянова и тя потвърждава гнойна ангина но тя е добър хомоопат и ми изписа клацид с хомоопатия днес детето ми от обяд не е вдигало т при което тя ми каза да я намажа със мед и сода но и заедно с всичко това давам и хомоопатия така че е много добър цпициялист .
Цитирай

Значи относно др Иванка Стоянова Варна много добър пидиатър моето дете за 15 дена прави втори рецидив на ангината и я заведах първо при личната докторка да я прегледа дали и минало и тя потвърждава че детето ми е  здраво  4 часа по късно вчера детето ми вдига 38 градуса т при което аз я завеждам при доктор Стоянова и тя потвърждава гнойна ангина но тя е добър хомоопат и ми изписа клацид с хомоопатия днес детето ми от обяд не е вдигало т при което тя ми каза да я намажа със мед и сода но и заедно с всичко това давам и хомоопатия така че е много добър цпициялист .

Радвам се че детенцето ти вече е по добре.Каква точно хомеопатия ви предписаха.Благодаря.
Цитирай

неустановено

Клацид с хомеопатия?! Добър хомеопат, очевидно  Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

Хомеопатите обикновенно не правят тези комбинации. Rolling Eyes
Цитирай

3 метра над небето

Не вярвам на ХОМЕОПАТИ на 1 приятелка така си съсипа децата че голямото и сега е в БЕЛОДРОБНА на е 3 ти клас.Яка астма синузити и незнам си още какво.Ние ходихме при РАНГЕЛ ОТ МОНТАНА та  мисля че  наистина е специалист човека
Цитирай

Варна

Не вярвам на ХОМЕОПАТИ на 1 приятелка така си съсипа децата че голямото и сега е в БЕЛОДРОБНА на е 3 ти клас.Яка астма синузити и незнам си още какво.Ние ходихме при РАНГЕЛ ОТ МОНТАНА та  мисля че  наистина е специалист човека
newsm78 Само аз ли нищо не разбрах от написаното? #Crazy
Цитирай

Varna

и ние сме при д-р Ив. Стоянова и мога да Ви кажа,
че Гнойна ангина не се лекува без АБ
Да вярно изписва  хомеопатични (дори сега сме с такава диагноза),
но те са примерно за спомагане да не се вдига подържа  висока температура , за на липите по гърлото и т.н..
Друго уточнение д-р Хаджиева е класически хомеопат, все пак трябва да правите разлики между хомеопатите.
Кой какъв е.

лек ден ! bouquet
Цитирай

Пловдив

Че как да не се лекува без АБ?!

Лекували сме няколко гнойни ангини без АБ: само с хомеопатия, само с народна медицина, и едновременно и с хомеопатия и с народна медицина...

Успешно!  Peace
Цитирай

Varna

радвам се за вас Wink наистина,  bouquet
ние до тоя момент не сме успява ли само с хомеопатия и народна медицина
Цитирай

Sofia

newsm78 Само аз ли нищо не разбрах от написаното? #Crazy
И аз newsm78
Цитирай

3 метра над небето

Не вярвам на ХОМЕОПАТИ на 1 приятелка така си съсипа децата че голямото и сега е в БЕЛОДРОБНА на е 3 ти клас.Яка астма синузити и не знам си още какво.Ние ходихме при РАНГЕЛ ОТ МОНТАНА та мисля че наистина е специалист човека
NeWS78 Само аз ли нищо не разбрах от написаното? :crazy eyes:
И аз NeWS78
Какво не разбрахте.По доло 1 майчече споделя че са се лекували с хомеопатия.Аз не вярвам на такива.Една моя приятелка си лекуваше децата с хомеопатия а те бяха с много проблемни гърла и 2 те,винаги правеха гнойни ангини..Толкова вярваше жената в хомеопатията че сега голямото и дете което е 3 ти клас лежи в белодробната искараха  му АСМА и НАЧАЛЕН СИНУЗИТ и още 1 куп неша,А ние мисля че поне за сега се простихме с червено гърло и проблемни сливици.Ходихме при Рангел от Монтана .Дадох на малката сладолед да яде и и няма нищо ......... ще се види де.......  има ли не разбрали явно съм спала  и не съм до уточнила извинете за което
Цитирай

неустановено

Аз си мисля, че не стана ясно за Рангел от Монтана... Явно е някакъв лечител  newsm78 Чудно- не вярваш на хомеопати, но на самозванци- да, така ли?! Хора всякакви всъщност, какво ли се чудя.
И преди да скочиш за определението, което използвах, да беше обяснила за Рангел от Монтана Naughty
И на моята дадох да яде сладолед. И нищо  Very Happy Без да ходя до Монтана.
Цитирай

Варна

Писала съм и по-напред някъде, и пак ще споделя съвсем пресен случай за лекуване на Гнойна Ангина без АБ:
Синът ми прави зловещи ангини с мн висока Т и "прекрасни" налепи, последния път, макар че щях да се скарам с мъжа ми действах на своя глава - дадохме няколко пъти Панадол т.к. Т стигаше над 39, Меркуриус /това ни го изписа хомеопатката/, два пъти направих компреса с извара и изчистихме гнойта с мед и сода. На следващия ден след тези процедури Т нямаше.
Стана ясно, че ГА може да се лекува без АБ, сега остава да намалим и да премахнем самите ангини, че скапват организма. Ходим при Хаджиева от 15 дни и искрено се надявам да има ефект.
Ходили сме и при Стоянова /мила, внимателна, прекрасна жена и докторка/, но май не смее да лекува зловещите ангини на Константин без АБ.

П.П. Понеже стана въпрос за сладолед, мисля си: ако давам на синчето по-често да яде дали няма да му заздравее гърлото? /то или едното или другото ще стане де.../
 Hug
Цитирай

3 метра над небето

Аз си мисля, че не стана ясно за Рангел от Монтана... Явно е някакъв лечител  newsm78 Чудно- не вярваш на хомеопати, но на самозванци- да, така ли?! Хора всякакви всъщност, какво ли се чудя.
И преди да скочиш за определението, което използвах, да беше обяснила за Рангел от Монтана Naughty
И на моята дадох да яде сладолед. И нищо  Very Happy Без да ходя до Монтана.
Mr. Green Mr. GreenЕЕЕЕЕ стига де

ама яко си го написала хареса ми 35 hahaha Laughing Love Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 182 отговора