Опъпчих се,помагайте!

  • 1 703
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 597
Момичета,помагайте!
Нещо съм се опъпчила като късен пубертет.Дайте ми идея с каква козметика да се изчистя,защото съм се хванала в чудо.
Не би трябвало да правя някаква реакция от козметика,защото от една година използвам една и съща-Клиник и Ести...
Направо незнам от какво се получи.
Моля ви за съдействие,ще ви бъда благодарна!

# 1
  • Мнения: 492
По-добре отиди на козметик. Не експериментирай вкъщи, че може да стане по-зле. Пожелавам ти скоро да се оправиш.  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 784
Аз бих ти препоръчала консултация със специалист дерматолог.

# 3
Здравейте аз съм дете казвам се Хриси!!! Ще споделя нещо което не се отнася за тази тема от 2-3 дена ме боли корема казвам на мама а тя мисли ,че лъжа какво да правя??? newsm12 smile3518

# 4
  • Мнения: 961
Най-добре отиди на добър козметик. С 2-3 процедури кожата на лицето ти би трябвало да се оправи.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 766
anidimova, аз ти отговорих в темата за Ягодка.  Wink

# 6
  • Мнения: 824
Здравейте аз съм дете казвам се Хриси!!! Ще споделя нещо което не се отнася за тази тема от 2-3 дена ме боли корема казвам на мама а тя мисли ,че лъжа какво да правя??? newsm12 smile3518
Кажи на мама,че не я лъжеш.Ако пак не ти повярва,отиди при лекарката в училище.Сигурна съм,че можеш и сама да го направиш.

# 7
Задължително трябва да отидеш на дерматолог,Ани.Без да ти видят типа кожа и вида на обрива,нищо не трябва да правиш...Възможно е да е на хормонална основа,на хранителна основа,токсини...какво ли не...консултирай се и то при доктор,не при козметик.Пожелавам ти много бързо възстановяване Hug

# 8
  • Мнения: 2 386
Детенце, кажи на мама пак, а ако трябва иди на лекар сама. Кажи на сестрата в училище..

Авторката - хормонални изследвания, гинеколог, дерматолог, козметик. В този ред. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 597
Благодаря ви за отговорите!

# 10
  • Мнения: 10 758
Задължително трябва да отидеш на дерматолог,Ани.Без да ти видят типа кожа и вида на обрива,нищо не трябва да правиш...Възможно е да е на хормонална основа,на хранителна основа,токсини...какво ли не...консултирай се и то при доктор,не при козметик.Пожелавам ти много бързо възстановяване Hug
Точно така Peace
Винаги, когато има някакъв проблем с кожата, трябва да се отиде на дерматолог първо.

# 11
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125


И аз подкрепям момичетата че първо трябва да се посъветваш с кожен лекар.
Това е снимка на лекарствоко, което от изписаните ми досега от дерматоложката ми най- много ми е помогнало.

# 12
  • Мнения: 630
  Кажете ми нещо за д-р Бойка Терзиева-гинеколожка от МЦ"Марешки".Ходих на преглед при нея,но не останах доволна.Препоръчайте ми добър гинеколог.
Пепи, объркала си темичката
Здравейте аз съм дете казвам се Хриси!!! Ще споделя нещо което не се отнася за тази тема от 2-3 дена ме боли корема казвам на мама а тя мисли ,че лъжа какво да правя??? newsm12 smile3518
За мен това е шега, но...

До авторката на темата все пак:
Ани, при продължителна употреба на козметичен продукт също може да се получи алергична реакция от пренасищане с някоя от съставките. Не си прави експерименти с друга козметика, за да не се влоши състоянието ти. Отиди на дерматолог. И то може би дерматолог към някой козметичен салон, за да може да ти препоръча и съответната процедура за твоя проблем.
Успех и бързо да се оправяш Hug

# 13
  • Мнения: 1 149


И аз подкрепям момичетата че първо трябва да се посъветваш с кожен лекар.
Това е снимка на лекарствоко, което от изписаните ми досега от дерматоложката ми най- много ми е помогнало.
Точно това ще те посъветвам и аз.
Сега поддържам вечер с Деакнеалчето през два дни  го ползвам като нощен крем.Определено съм много доволна Peace

# 14
  • Мнения: 597
Аз също започнах да се мажа вечер с Диакнеал-а,след като се почистя с трите стъпки.А през деня какъв крем слагате?

Общи условия

Активация на акаунт