БЕБЕТА ЮНИ - 24

  • 13 222
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 80
Pagadino, бебето да не би да е седалищно за момента? Не се притеснявай, още е рано, може и в последния момент да се обърне. Ако към края на бременността все още не се е обърнало, пиши. Ще ти намеря статиите за определените за това пози.
БлагодаряВери
Седалищно е вече втори месец,а аз не помня почти нищо от предишната бременност,а и този път е много по различно.

# 46
  • Мнения: 13
ryan, и на мен повече второто ми харесва.

maia_a, и според мен не би трябвало да има проблем с платения отпуск. И не се съгласявай на неплатен в никакъв случай. Питай ги точно какъв им е проблема... А като докито ти е в болнични няма ли заместващ лекар който да ти пусне новия болничен?

# 47
  • Мнения: 339
maia_a, кой ти казва ,че ще се наложи неплатена отпуска? Не се оставяй да те баламосват, особено щом имаш неизползвана платена.  rallii го е обяснила чудесно, точно така е.

ryan, тези дрешки ще ни трябват чак октомври месец. В жегите дрешките трябва да са леки  за да не се прегрее бебето. Иначе на мен първото повече ми харесва.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 83
Привет момичета!
Към бургаските момичета-записването за лекцията на 26.03 става на 02 9461369.Може една от вас да запише и останалите желаещи,стига да им знае имената. newsm78
Усмихнат и слънчев ден на всички Joy

# 49
  • Мнения: 148

ves_77 kakво стана с болничния-вдигнаха ли най-накрая гадовете?

 JoyНЕЕЕ Разбира се, ама аз съм си в къщи и цял ден това ще правя - нали съм теле с рогата напред Joy Незнам защо ми е толкова забавно, явно съм го очаквала, но скоро ще съм на фаза #2gunfire

# 50
  • Мнения: 148
 newsm78 от събраните 6 телефона, 2 не работят по технически причини, 2 дават заето и 2 си звънят без никой да ги вдига.....Аз дето не помня номера, тези на изуст ги запомних от звънене bowuu

# 51
  • Мнения: 588
Ама вие направо ме засрамихте  Embarassed ами не знам как успях да кача само 3 кг., не спазвам някакъв особен режим, просто вечер след 6 не си позволявам да похапвам и сладичко си хапвам ама само в първата половина на деня, правя йога и се разхождам по 1 час на ден, ама то сигурно е до организъм, а пържено почти не ям заради киселините Grinning. По принцип аз доста се притеснявах заради това, че не качвам ама за сега ми казват лекарите, че всичко с бебчето е наред и се развива нормално и си е нормални размери за седмиците, което доста ме успокоява.

Утре с мъжо сме планирали една сериозна разходка из магазините за креватче и количка, да видим на живо това, което сме си харесали от нета  Flutter нямам търпение  
Приятен ден и много усмивки   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 389
Pagadino, бебето да не би да е седалищно за момента? Не се притеснявай, още е рано, може и в последния момент да се обърне. Ако към края на бременността все още не се е обърнало, пиши. Ще ти намеря статиите за определените за това пози.
Вери, не ми стана ясно това с позите какво означава - че ако бебчето е седалищно можеш да направиш нещо, за да се обърне ли??

За дрешките, аз също съм чувала, че не е много хубаво да навличаме бебетата, когато навън е топло - т.е. че трябва да са само с една идея повече облечени от нас. А и така се закаляват по-добре. Но все пак нека тези, които са минали по този път да споделят от опит.
Ryan, много са сладурски екипчетата - на мен лично повече ми харесва това с ушичките  Simple Smile Само че това с размера за зимата наистина си е проблемче - можеш да видиш кой размер на колко месеца отговаря, въпреки че пак е относително...

# 53
  • Разград
  • Мнения: 377
Благодаря ви много за информацията! И аз така си мисля. Може директорът да не знае и затова така да е казал, но в понедерник ще оправим нещата.
Pretty_Galina, ами да ти кажа честно няма кой да смени моята лекарка, защото аз ходя на частно в частния и кабинет и тя се оправя с всичко, а пък не ходя на тези дето ни се полагат, но ще се оправим все някак.  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 864
Viki127 не се притеснявай за килцата. това което правиш с храненето е супер разумно. шапка ти свалям да знаеш. аз до преди 1 месец не бях качила почти нищо и последният месец съм качила 3.5 килца Embarassed сега като гледам пак пордължавам да качвам лека по лека дори и да се ограничавам и да не прекалявам с папането. аз се миря всеки ден сутрин и си следя отделно килцата. така че се радвай на твоите 3 килца. нали бебето е добре.

ves77 затова ти казах да бъдеш много търпелива. най-лесно е да идеш до НОИ /както е хубаво временцето/ и да си извадиш един персонален код и с него да си приверяваш какво са ти платили и кога от страницата на НОИ.

malta ама тоз твой мъж много ербаб бе. ее как ве ти влиза в положението. напълно те разбирм защо си плакала снощи. моят, пу пу да не чуе дявола, е много добър в това отношение. даже аз го пускам да излиза сам с приятели ама той не ще. голям зор е да го накарам да излезне сам. а на мене тогова ми е идеално че си заспивам веднага Laughing

maia_a  аз както веднъж вече споменах- ти сигурна ли си че през учебно време учителите могад да си вземат платен отупск???? щото от мама знам че не им е позволено - или болничен или неплатен. дано все пак разрешите проблема в твоя полза де.

# 55
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте в новата тема!
ryan, мила, ти много ме разсмя... Иначе по въпросът ти, струва ми се, че е по-подходящо второто космонавтче. А иначе Ивайло в първите дни от разходките ни, въпреки че е роден началото на септември, го обличах с боди с дълги ръкавчета и крачолчета, търлъчки, без одеалце или пеленка. Много исках да "събира" от последните слънчеви лъчи... Струва ми се, че всяка от нас в един момент ще знае как да облече бебето си, въпреки че сега ни се струва адски трудно как ще преценяваме дали му е топло на бебчо или пък - студено.
ryan, а от къде ще поръчваш тези симпатични дрешки?

# 56
  • Мнения: 67
Добър ден от мен!
ryan и двете са много сладки, но мисля че по-практично е второто.
Днес ме питаха какво ще правя със стайните цветя защото щели да пречат на бебето. Някой да е чувал такоа нещо???

# 57
  • Мнения: 17
Лелееееееее, момичета, пишете като за световно!  hahaha
Нямаше ме 3-4 дни в София, не следях форума през това време и вие направо ме разбихте от четене!  doh tooth
Аз да ви се оплача, че от вече 6 дни съм с адска хрема и суха кашлица, като дойде вечер и направо не знам къде да се завра от кашлица и запушен нос.  #Crazy cry Пазете се много, адски неприятен е този вирус! Хубавото е, че поне нямам температура, което все пак е доста важно!  thumbsup
Момичета, прочетох, че нещо се е случило между Sleeping Beauty и някоя от другите мами - не мога да заема позиция, защото не съм чела постовете, които са вече изтрити, но определено не вярвам Sleeping Beauty да е била чак толкова рязка или дръзка, за да засегне някой толкова силно - не я познавам лично, нито съм успяла да прочета какво е била написала -  просто от нейните постове до момента не съм забелязала подобни дръзки изказвания. А доколко другата мама е имала право да бъде рязка с нея - нека тя прецени сама. Определено не бих искала нито една от нас да напуска форума заради подобни причини!!!  Naughty
ryan, на мен май второто повече ми харесва!  Smile

Днес ни сложиха дограма  (ние живеем под наем) - само на стаята, където ще спим с бебка живот и здраве и съм много щастлива, защото стаята гледа към много шумен и прашен булевард, а сега определено нещата ще са съвсем различни!  newsm44
Само гадно, че майсторът за измазването ще дойде чак след 15 април и до тогава ще имаме една хубаво наредена и чиста стая (вече и с новото ни сладко канапенце), а лекичко тухлички ще стърчат до новата дограма!  Rage Но нищо де, ще дойде скоро денят, в който всичко ще сме подредили и завършили и тогава ще ми е голям кеф!  newsm68

Хубав петъчен ден, тумбачета!  Hug Нас почистване лекичко ни чака...  #Crazy hahaha

# 58
  • Мнения: 194
Здравейте, тумбачета  Hug

В много добро настроение съм днес, няма да можете да се отървете от мен  Mr. Green Бях на доплер сутринта и се оказа, че всичко ни е наред и повишените стойности от миналия път вече са ми напълно в норма, така че спирам Магнерота  Simple Smile Освен това се примолих на доктора да ми обърне монитора и аз да погледам малко бебка, че не я бях виждала от месец и половина. Лелееее, колко голяма е станала  Joy Вече тежим 691 грама, което е напълно в нормата за 25-26 седмица. И това, което мен доста ме вълнуваше - потвърдиха ми пола  Joy Не че нямам доверие на д-р Марков, бях 99% сигурна, че не е сбъркал, защото самият той беше категоричен, че ще си имаме момиченце, ама все пак като ти пуснат мухава в ухото... Сега продължаваме да мислим в розово  Mr. Green

Единственото, за което ми е много кофти, е че милото заминава днес в командировка във Враца и аз ще си спя самичка тази вечер  Sad Добре че всичко е само за 1 ден и утре пак ще си го гушкам  Hug Изобщо не съм свикнала да спим разделени, за последно ни се случи вечерта преди сватбата  Joy

Приятен и слънчев петък на всички и много усмивки   bouquet

# 59
  • Мнения: 210
 Малта този твоя мъж така ми напомня за този моя, че почвам да се съмнявам нещо... я дай да разменим снимки  Joy

А аз да ви се оплача, днес се изсипах на улицата като чувал с картофи  Sad  Разраних си коляното, дланите и се наревах едно хубаво после в колата щото докато притичах до един магазин за бельо за нови чорапи две кухи градински лейки намериха нещо смешно в цялата история та ми се посмяха  smile3516 smile3515 newsm61  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт