Случва ли ви се да ви върнат ....

  • 5 141
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 281
Случва ли Ви се да ви върнат по малко пари,когато пазарувате някъде? newsm78
Усещате ли се навреме или по- късно?
Смятате ли в пари покупките си докато сте още в магазина? Thinking



Преди малко се опитаха да ме измамят Whistling,обаче аз нали винаги си правя сметката на момента и не им мина номерът  Flutter.
С цели два лева Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 550
никога не си броя рестото
даже имам навика да го забравям и хората ме гонят за да ми го върнат  Laughing
за сега нямам фалове

# 2
  • Мнения: 122
Обикновенно забелязвам когато ми дават в повече и тогава връщат парите на касиерката.

# 3
  • Мнения: 1 092
Смятам всичко!
Много съм пресметлива!
Ха,нека се опитат да ме метнат,няма да мине номера.

Случвало се е,и да ми върнат по малко,и да ми върнат повече.
Аз коригирам грешката веднага Naughty

# 4
  • Мнения: 656
При сметка от 1,20 ми казаха 1,80. Аз обаче гадната клиентка взе да се зачуди защо количество по-малко от половин килограм струва повече от половин килограм. А тя бабката отсреща ми вика "ми то 60 стотинки в днешно време пари ли са...." (тогава хлябът беше 50ст)

# 5
  • Мнения: 9 814
Не си броя рестото и днес точно това ми се случи. Върнаха ми 5 лв. по-малко, видях след като бях излязла, но бях с детето и не ми се връщаше да споря.

# 6
  • Мнения: 1 092
Едни 60 стотинки ги нямат за нищо,други 5 лева/нищо лично,не се обиждайте сега/ Thinking

# 7
  • Мнения: 656
Едни 60 стотинки ги нямат за нищо,други 5 лева/нищо лично,не се обиждайте сега/ Thinking
Подразни ме наглостта и. Пък и 60ст са половина от сметката...
Иначе в един магазин не стъпвам вече, след като 2пъти уж продавачът ми пъха покупките в торбата, а после се оказва че липсват някои неща от касовата ми бележка.

# 8
  • Мнения: 5 940
Ужасно съм разсеяна и близката магазинерка много добре го знае и се възползва.

# 9
  • Мнения: 1 092
на Кронки жена му,напълно съм съгласна с теб!
Това което не търпя е наглостта!
Е на всеки не му стигат парите ама по тоя начин ли?
На мен в торбата често са ми липсвали продукти.
Не оставям работата недовършена.Винаги се връщам!

Като че ни взимат за идиоти,та нали и те пазаруват............ newsm78

# 10
  • Мнения: 1 312
Случвало ми се е,каде виждам каде не виждам Whistlingмного съм разсеяна

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Проверявам почти винаги покупките на място. И ми се е случвало както да ми върнат повече пари по погрешка, така и да ми вземат повече...Винаги си казвам... Wink

# 12
  • Мнения: 281
Проверявам почти винаги покупките на място. И ми се е случвало както да ми върнат повече пари по погрешка, така и да ми вземат повече...Винаги си казвам... Wink


Еее,стига ве Mr. Green,никой ли не си е прибирал парички,като му върнат повече,отколкото трябва newsm09 Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Еее,стига ве Mr. Green,никой ли не си е прибирал парички,като му върнат повече,отколкото трябва newsm09 Mr. Green
Аз не, просто щото 1 г. съм работила, преди години, в супермаркет и знам кво е да работиш цял месец и накрая да не излезе ревизията и да вземеш половин заплата...Освен това пазарувам от кварталния магазин, в който момичетата са ми съседки и познати!  Peace

# 14
  • Мнения: 2 000
Веднъж ми се случи една продавачка да ме излъже с около 2-3 лв. Обаче аз съм свикнала да си смятам наум това, което купувам и веднага я хванах. А тя и касова бележка ми дава, ама не занулила предната сметка и ме кара 2 сметки да плащам.

А, и веднъж в Кауфланд, на касата вместо 1бр. по 0.32 ст, касиерката чукнала 10 бр., та с 3 лв повече ми взе. Но тъй като и касовите бележки винаги проверявам, веднага забелязах измамата и ходих да се разправям, и ми върнаха парите след 15-минутно чакане.

Общи условия

Активация на акаунт