Вън кокиченцето вече цъфна и Януарче го откъсна!

  • 17 747
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 678
Здравейте,днес беше първия ден на Ади на ясла след двойното боледуване.
*Daisy* ще пробвам обезателно яйцата в МВ.
Анту Ади така изкара уж гнойната ангина,само с Т 37,4.
Vili4ka бързо да оздравява Али,много лошо така,след като почнахме работа,трябва друг да ги гледа.
Ади също много често изпада в изтерии.Когато не стане на нейната,започва да пищи и да скача.Аз се мъча с нормален тон да й обясня защоне е права,а тя продължава да пищи.Тогава закривам с ръце лицето си  и й казвам че й се сърдя,защото не ме слуша.
Тя веднага се сепва и казва"Мамо,вече слуша",прегръща ме и ме целува.
Този трик прочетохв едно списание,когатоАди беше бебе икогато взе да разбира започнах да го практикувам.За сега е много добър.
Това е от мен,днес съм много изморена и лягам да спя.
Лека нощ.

# 241
  • Мнения: 2 126
Честит Рожден Ден Вили!Бъди щастлива и усмихната,здрава и силна,прекрасна и женствена!
Да оздравява бързо Алинка също пожелавам от сърце Praynig

Момичета,благодаря ви за отзивите по моята питанка  bouquet
Ани ама аз хич не съм толкова твърда,ако бях сега да сме без прословутата биберона Rolling Eyes Ми не става,какво ли не я лъгах.......Стискам палци Стефко да е здрав и силен и мама да не се притеснява за нищо Hug Кажи ми моля те оная рецепта с лук в носа за хрема ,откога мога да я прилагам на Хриска?

Лика,сетих се да ти се изповядам Mr. Green да не останеш заблудена.Нали преди време казвах как не обичаме да си мием главата и после ви обясних как една вечер всичко мина мирно и тихо.Е,това беше първата и последна такава вечер.Маймуната явно ми схвана номерата и вече не търпи да я заблуждавам.Реееев ...... къщата се клати.ТА нищо не постигнах и на този фронт ooooh! Това го казвам да щото помня че ме поздрави тогава за успеха,ама......Вие как сте в това отношение?

# 242
  • Madrid
  • Мнения: 514
Благодаря ви за отговорите!

Лика,не знаех,че в такава посока се чисти окото!Ще го имам предвид!  bouquet
Sea Woman,аз другия път ще пробвам с капки,приготвени от натурални продукти,приятелчето на Сами така се е оправило.Аз мислех така да постъпя,но Самуил се влоши в събота и трябваше да чакам до понеделник,съответно баща му не се съгласи.Но вече имам капки,ако ми се наложи,ще действам с тях.Иначе очите вървят на добре. Simple Smile
Неда,абсолютно същото е положението с поставянето на капките и при Самуил.Действаме в екип,но днес ги сложих  сама-направо се запитах дали не го травмирам,много неприятно... Confusedеех,много рязко ме приземи,ама то едното няма нищо общо с другото! Heart Eyes
Дес,аз със Самуил пък имам сделка,тъй като често излизаме на по питие или да хапнем навън,а той не иска вече в количката/логично/-давам биберона и той сам си сяда,като иска да слезе си го маха.Дори един ден го нямаше в никъде по стаите,аз го викам-никакъв отговор.По едно време виждам,че е в коридора,седнал в количката и си лапнал биберона подсмихвайки ми обясни-"Сами тука бальоба/биберон/ CrazyНо той никога не е заспивал с нея,не че не я иска,просто се бях изнервила един ден като беше на три месеце вечерта-не само,че постоянно плачеше,сучеше на час и половина,ами накрая се будеше и от неволното падане на биерона от устата му като заспи,та...това беше края.
Анту,радвам се,че всичко е наред!
Вивка, Hug Hug
Виличка,много неприятно,ама не пита!Цункай Али и да оздравява бързо!
И Самуил казва марш понякога,понеже имаме един познат,който една вечер каза на него и на детето си да отиват в детската стая и оттогава го споменава от време на време.
Росита,по повод възглавницата-мисля,че става въпрос за повърхността върху която спи детето,трябва да е равна по протежение на цялото му телце.Иначе Самуил като спи при баща си също спи върху възглавница.



 

# 243
  • Madrid
  • Мнения: 514
Вили,честит празник!Пожелавам ти да изживееш щастливо всяка една от предстоящите ти години,дано са пълни със здраве,усмивки и радост!  bouquet

# 244
  • Мнения: 3 336

mishlentze , нали последно ти искаха медицинско , че децата имат алергия и това беше условието им , за да приемат препаратите?

Да, но като занесох бележките и ми обявиха, че съответинте препарати нямали в сертификата упоменато специално детско заведение - ясли или градини, а пише здравни, лечебни и обществени сгради, според директорката към обществени сгради спадат съдилища и тем подобни, а пък в здравните и лечебните се искала много по-голяма дезинфекция, която в условията на детсакта градина можела да предизвика спад в имунитета на децата и ако се разболелело някое дете тя какво щяла да отговаря #Cussing out Глупост след глупостта, вчера рових даже за речник в нета да видя какво тълкувание има словосъчетанието обществена сграда, за да го занеса на директорката да го прочете и да мирясаме. Rolling Eyesх Но не намерих, де.

Вили, честит рожден ден  bouquet Желая ти здраве, любов, успехи и много щастие  bouquet

Дано Али и Сами се оправят бързо и Стефан да не вдига вече Т.

Анту, детските ясли още са към МЗ, но ОДЗ-тата са към общината. Не знам дали яслите ги водят лечебни заведения, мисля, че има специализирани ясли, които ги  водят лечебни заведения newsm78

# 245
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВИЛИ!!! МНОГО ЗДРАВЕ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ ТИ ЖЕЛАЯ!

# 246
  • Мнения: 678
Честит Рожден ден Вили!

 





# 247
  • Мнения: 7 051
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВИЛИ!  bouquet  bouquet  bouquet

# 248
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
ВИЛИ,
Честит Рожден Ден!
С пожелание за здраве и много любов !
 Нека винаги си в настроение и да правиш всичко с вдъхновение!
Наздраве!

# 249
  • Мнения: 4 509
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА ВИЛИ! БЪДИ ВИНАГИ НАЙ-ОБИЧАНАТА МАМА И СЪПРУГА, НАЙ-ЩАСТЛИВАТА ЖЕНА! И ВСЕ ТАКАВА КУПОНДЖИЙКА! Mr. Green



Деси, рецептите на Ванга са за след 1 г.  Sad Хрема ли има Хриси? Пробвай с морска водичка, ако не стане питай док.

Мацки, аз ще бягам. В петък съм в Софиа (не ми работи бутона за "иа"нещо) тъй че ако искате да се видим в неделя, а работи! по обед например? Кажете как ви е удобно, а аз ще преценя.

# 250
  • София
  • Мнения: 615
Честит празник, Вили! Желая здраве и щастие, както ти го разбираш!

Вивка, хайде сега ще се топим, нали сме от една порода.  Wink Пък и едното няма нищо общо с другото, както казва ilindi4ka . Grinning за жалост  hahaha
Дейзи ,мерси ще пробвам.

# 251
  • София
  • Мнения: 615
ОООооо, не мога да се въздържа да не поздравя всички мечтателки с това.
http://www.vbox7.com/play:2858bc64

# 252
  • Мнения: 2 553
Благодаря ви, момичета! Трогната съм!  Hug

Почерпете се за мое здраве:

# 253
  • Мнения: 690
Виличка, честит рожден ден!

ЧРД и на Фурия (макар и на петерица)!

Желая ви много здраве и безбой усмивки!   bouquet


При нас още е лудница, но лека полека се успокояват нещата. Ще ви пиша подробно другата седмица като мине и сватбата на сестра ми.

 Hug

# 254
  • Madrid
  • Мнения: 514
Ооо,да!Убийствен фалцет има Darren Hayes!Благодаря Неда,ще го послушам още малко,ще спра да мечтая и ще започна да действам!  Вивка ме чака... grinning039 tiptoe

Общи условия

Активация на акаунт