Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора

Анкета

Бихте ли осиновили дете?

(Гласуването приключено: нд, 23 мар 2008, 19:50)
Въведи твоя глас

Все по-често говорим за "ничиите деца", на всички ни е мъчно за тях и изразяваме готовност да им помогнем. Правим благотворителни акции, посещаваме домове за изоставени деца, но колко от нас са склонни да осиновят дете? първосигнално всеки би отговорил с "да", но като се замислим? При положение, че може да имаме наши. Или пък какво от това, не е важно кой те е родил, а кой те гледа.
Лично аз бих искала да осиновя дете, но съпругът ми е твърдо против. Как е при вас?
Цитирай

Лондон

Аз бих осиновила дете.Със съпругът ми сме говорили на тази тема, той няма против, но иска още едно собствено, ако това не стане аз  бих искала да осиновим.
Цитирай

Бих, но се притеснявам, че ще правя разлика между роденото от мен дете и осиновеното.  Rolling Eyes
Цитирай

Бих, но предпочитам да стана приемен родител.
Цитирай

София

Бихме осиновили, да. Или пък да станем приемно семейство. В семейството ни има осиновени деца, мои и на детето ни братовчеди, майка ми също е осиновена, това е част от нашия живот.
Цитирай

В детството...

Ами склонен съм да кажа ДА.
И не е изключено след време да го направим.
Цитирай

там нейде .............

Да - стига да НЕ Е РОМЧЕ!
Цитирай

на плажа

Не знам. Притеснявам се дали няма да правя разлика между биологичното ми дете и осиновеното, а и ме е страх като порасне да не се обърне един ден и да ми каже, че нямам право да му казвам каквото и да било, защото не съм му майка. Страх ме е.
Цитирай

София

Не, не бих.
Така ми се е стекъл живота може би, ако нямах собствени деца със сигурност бих осиновила.
Цитирай

Белгия/София

Не можах да гласувам.
Отговорите ми са:
-Да, ако не мога да имам свое.
-Не, ако мога.

Вече съм отговаряла тук на този въпрос и бях грубо порицана колко егоистично и назадничаво разсъждавам. Но ми е интересно колко от порицаващите са осиновили деца все пак...
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Била съм малка. Случаят не го помня.

По телевизията са давали за някакво детенце, което е оставено от родителите си.
Явно много съм се натъжила и съм казала на майка ми: "Мамо, хайде да го вземем!"

Нямаш достатъчно опции в анкетата. Категоричен отговор не всеки може да ти даде.

Цитирай

Sofia

Да, бих. Говорила съм по въпроса и със съпруга си- на едно мнение сме.

Но не мога да съдя хората, които не са склонни да го направят. Всеки си има своите причини да посочи някой от отговорите на този въпрос и за подобно важно решение всеки отговор трябва да бъде уважаван.
Цитирай

sofiq

да бих.стига да имам достатъчно средства до го гледам,него и мой те.
Цитирай

София

Принципно - да но се едва ли ще се случи.  Blush За това си трябва много работа, чакане, упорство, пък и не на последно място- голям късмет. И естествено отговор на големите въпроси - дали?...ами ако?...  Thinking и т.н. Ако съдбата някой ден ме сблъска с подобна дилема, вероятно ще имам кураж, но ако трябва сама да търся по своя инициатива - едва ли...
Цитирай

София

Принципно идеята да се осинови дете или да станеш приемен родител е чудесна.
Ако не бих могла да имам собствени деца и съм пробвала инвитро (безуспешно) бих осиновила дете.
В настоящия момент, а може би и в бъдеще, не, не бих осиновила дете.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора