Сухи бебешки дупенца.... за цяла нощ?

  • 2 962
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Здравейте, момичета! Тази вечер, докато вечеряхме с мъжа ми се изумихме от рекламата на Памперс "Сухи бебешки дупенца за цяла нощ на изненадваща цена". За първи път вникнах в текста буквално и се втрещих. Рекламните послания вече започнаха да продават и бебешки дупенца в стремежа да звучат по-нестандартно. Не знам дали е обсъждана темата, но не мислите ли, че рекламите станаха съвсем извратени и дразнят? #2gunfire Има и други кофти реклами, но сега не искам да се сещам за тях. Поздрави!!!

# 1
  • Мнения: 9 814
Като се замислих май наистина е така- малко извратено звучи, но едва ли  рекламният апел трябва да се приема буквално!По-спокойно! Peace

# 2
  • Мнения: 6 441
Затова и не се заслушвам толкова по рекламите Peace

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Ти пък за такава реклама да изразходваш толкова нерви и пистолети да вадиш Simple SmileРекламите заливат пазара вече и трябва да измислят нови и нови.

 Какво да кажа аз за отвратителната реклама на Доместос,  в която онзи лигав и слузест бацил се разтяга в канализацията винаги като вечерям SickБлагодарение на него доста често се храня диетично - видя ли го и ставам от масата, по-добре да ми говорят за сухи бебешки дупенца Simple Smile

# 4
А мен днес много ме подразни рекламата на Финети с бебчето на което му текат лигичките, защото му се яде шоколад, семейството се е съсредоточило върху шоколада и никой не го отразява това детенце. И накрая посланието е супер тъпо, че за да ядеш от този шоколад е причината да порастнеш.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И на мен ми направи впечатление точно това в тази реклама, и аз я видях случайно. За другите не мога нищо да кажа - превключвам телевизора на друг канал, където няма реклами в момента.  newsm78

# 6
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Какво да кажа аз за отвратителната реклама на Доместос,  в която онзи лигав и слузест бацил се разтяга в канализацията винаги като вечерям SickБлагодарение на него доста често се храня диетично - видя ли го и ставам от масата, по-добре да ми говорят за сухи бебешки дупенца Simple Smile
Joy  Joy  Joy
По темата - всичко вече се продава...За съжаление....
Без да се мисли много-много как го тълкуват различните хора...

# 7
  • София
  • Мнения: 5 707
Затова и не се заслушвам толкова по рекламите Peace

 Peace Mr. Green

# 8
  • Мнения: 408


 Ти пък за такава реклама да изразходваш толкова нерви и пистолети да вадиш Simple SmileРекламите заливат пазара вече и трябва да измислят нови и нови.

 Какво да кажа аз за отвратителната реклама на Доместос,  в която онзи лигав и слузест бацил се разтяга в канализацията винаги като вечерям SickБлагодарение на него доста често се храня диетично - видя ли го и ставам от масата, по-добре да ми говорят за сухи бебешки дупенца Simple Smile

 PeaceДа ужасни са и двете,а за доместос Crazy ooooh!нямам думи просто!
Рекламите са много ужасни в повечето случай и все пак се купуват продуктите,а целта е именно такава!

# 9
  • Мнения: 6 274
Мен пък страшно ме дразни тази , в която рекламират микроспрея за тоалетна , а на момченцето много му мирише  Sick. Отврат . Както и Биляна е казала , най-подходящото време за такива реклами е по време на вечеря .  #2gunfire

# 10
  • Мнения: 258
Това имено е една от целите на рекламата - да привлече вниманието. Не зависимо на каква цена и с какви средства! А какво да кажем за онази реклама с китайчето, което ака - "Ох, че мирише ..." ?

# 11
  • Мнения: 6 274
Това имено е една от целите на рекламата - да привлече вниманието. Не зависимо на каква цена и с какви средства! А какво да кажем за онази реклама с китайчето, което ака - "Ох, че мирише ..." ?
Точно нея имах предвид , но явно не си прочела .  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 7 416
 Я,стига!Шегувате ли се? Laughing
...
 На мен нищо лошо не ми е минало през ума,докато не видях тази тема!
 Явно мозъка ми не е достатъчно извратен.......  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 53
Да не говорим за тази отвратителна реклама с кръвта в мивката и после един зъб-на ПАРАДОНТАКС(мисля че беше) newsm78       Просто ми става лошо като я видя.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Е точно за това не гледам реклами...... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт