Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте момичета! Как мога да подам жалба срещу един некадърник,който работи в 25 ДКЦ? Какво следва след жалбата и какво най-много може да се случи на тази твар? Само да кажа, че прегледа мина без да запише никакви данни на детето /беше по спешност/.   Поиска да му занеса направлние утре. Да нося ли и тогава да пускам жалбата или тои така или иначе може да унищожи направлението и да се направи на ни лук ял , ни лук мирисал? Мерси на всички които ще ми отфоворят
Цитирай

СОФИЯ

На арменския поп #2gunfire  Уж можеш в НЗОК, но файдата е кръгла 0. Ще ти мине, не се ядосвай. Детето да е добре!
Цитирай

Gorni Bogrov

На арменския поп #2gunfire  Уж можеш в НЗОК, но файдата е кръгла 0. Ще ти мине, не се ядосвай. Детето да е добре!
            и аз мислех даже да го съдя единбоклук,но е безсмислено
Цитирай

Добрич

Не му носи направление Mr. GreenИзползвай го за някой,който ще си свърши работата.
Цитирай
Аз мисля, че има смисъл да се жалваш, защото касата им налага глоби, от които
 взима % 35Преди беше на ул.Кричим, сега виж да не се е преместила. Не го оставяй този, заради другите, които идват след теб!

Това е все едно да подминеш камък на пътя и да не го махнеш-нали и друг може да се спъне в него???Така мисля аз.......до сега съм пускала доста жалби и повярвай ефект има. Не можеш да го съдиш, но от жалби ефекта е добър.
Цитирай

Защото повечето хора разсъждават като теб,за това и лекарите си правят каквото си искат.Хич не им дреме и остават винаги безнаказни.
Жалби не знам къде се подават,сигурно в НЗОК,но пък една лекарка и шиха устната след като се държа с мой умиращ близък като с куче.
Цитирай

... но пък една лекарка и шиха устната след като се държа с мой умиращ близък като с куче.
Много добре!  Peace
И аз не се занимавам със жалби (просто нямам възможност да ходя да се занимавам). Разбрала съм, че като не се оставяш да те манипулират нещата си вървят. На мен дори ми се е обаждала докторка по телефона за да ми се извинява.  Peace Но човек не трябва да си мълчи и да търпи!  Peace
Имаше една лекарка детска която много ми вадеше нервите, само заради нея съм ходила във НЗОК да се оплаквам, по точно да попитам дали е права (без да споменавам коя е докторката, макар че ме питаха) и се оказа, че аз съм права във спора ни!  Peace
Така че, не се оставяйте да ви манипулират със нищо!  Peace
Цитирай

София

Пусни жалба до управтеля на ДКЦ и  задължително в копие до здравната каса. Длъжни са в не знам какъв беше срок, (май месец) да направят проверка и да те информират писмено.
Цитирай

пусни си жалбата ето тук резултата идва до 5 дни
http://anticorruption.government.bg/report/content.aspx?p=9
Цитирай

близо до София

Мисля, че и в Регионалния център по здравеопазване можеш да си пуснеш жалба.
Цитирай

Здравейте момичета! Как мога да подам жалба срещу един некадърник,който работи в 25 ДКЦ? Какво следва след жалбата и какво най-много може да се случи на тази твар? Само да кажа, че прегледа мина без да запише никакви данни на детето /беше по спешност/.   Поиска да му занеса направлние утре. Да нося ли и тогава да пускам жалбата или тои така или иначе може да унищожи направлението и да се направи на ни лук ял , ни лук мирисал? Мерси на всички които ще ми отфоворят
Аз не разбрах. Прегледа е минал. Иска ти направление. Той специалист ли е? Как те е приел без направление?
Направлението към специалист е нужно за отчитане на прегледа пред здравната каса и плащането на доктора за този преглед и за вторичен след това. Т.е. лекаря няма сметка да ти иска направление и да го унищожава след това. Лесно се проследява при проверка, защото направлението е към амбулаторен лист за прегледа.
колко пъти употребих думата направление Crazy

Можеш да пуснеш жалба до РЗОК или до Етичната лекарска комисия пред Българския лекарски съюз.

Цитирай

Sofia

Nellytka, какво се е случило по точно?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.