Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

София

Оправдаха ли се очакванията от животът ви или в какво се превърнаха мечтите?
 Например, когато бях 10 годишна мислех,че на 25 ще бъда добър лекар.
На 15 си мислех,че на 25 ще работя към ООН в някоя държава от Третия свят.
Вярвах, че до тази възраст (сега съм на 25) ще имам поне три деца, а родителите ми вече ще са се събрали и заживяли щастливи заедно.
Не, че сега се оплаквам от нещо. Добре ми е. Просто действителността е много различна.
Цитирай

там далеч

Мечтите са като сапунен мехур- или се пукат, или вятърът ги отвява. Хубаво е, че не са се сбъднали много от моите мечти.
Цитирай

София

Моите мечти са просто достижими и реални..и просто са за по кратък период от време. Когато поискаш нещо много силно..то винаги става..рано или късно.
Цитирай

addicted to phone

Най-голямата ми мечта, да стана лекар, остава за следващия ми живот. И няма да стане дори и късно, въпреки, че го искам много! Просто има мечти, които си остават мечти и затова са красиви. Трите ми деца имаха само  мен и на съпруга ми, и един от двамата трабваше да се грижи за тях като малки. Не съжалявам, че това ще си остане мечта. Аз обичам да мечтая. Иначе очакванията ми за стабилно семейство и уютен дом се оправдаха. Само дето не бях планирала три деца, но както писах в една друга тема "Живота е онова, което се случва, докато ти правиш планове за него!". Не бих заменила живота си от брака ми насам с изключение на мънички излишни моменти, които имаме повечето от нас.
Цитирай

Моите мечти са просто достижими и реални..и просто са за по кратък период от време. Когато поискаш нещо много силно..то винаги става..рано или късно.

Силно вярвам в това  Hug
Аз сега мечтая.....

Темата е прекрасна...   bouquet
Цитирай

София

И при мен е така, но това по скоро са цели, а не мечти.
Аз питах дали, това, което си представяхте в детството си се случи? може би не всичко,но някои неща...
А, иначе си харесвам живота и също не бих го заменила.
Балу, права си,че има мечти, които си остават мечти и затова са красиви. В тази връзка се сещам за темата на Chanel за старостта. Там писах,че само от самата мисъл за старостта и края на живота настръхвам. Когато бях малка също съм мисила по този въпрос и си спомням,че имах успокоение "...те до тогава ще измислят хапче против смъртта и никога няма да умираме..."
Цитирай

Яхнала опашката на падаща звезда!

Част от мечтите си съм надраснала...Голяма част са се сбъднали,и просто са отминали...Истинският копнеж все още го има,макар и да е сбъднат...Просто все ме е страх да не изчезне...Съхранявам си го,и си го кътам,защото хубавите неща се градят с години,но рухват за секунди...Бях мечтателка,и сега когато станах по реалистична,мечтите ми липсват...Като светоусещане,като блян...Поздрави за мечтателската тема!!!
Цитирай

Мислех, че ще съм актриса и ще пиша, ще имам 3 деца преди да стана на 30. Това на около 15.
Не станах актриса, станах филолог, а писанията си не давам да ги четат. 3 деца надали ще сколасам да родя преди 30, ако не нацеля близнаци.
По-трудно преживявам липсата на децата, от колкото това, че не ме пуснаха да кандидатствам в НАТФИЗ и спрях да се занимавам с театър.
Цитирай

В детството...

Слава Богу сбъдват се мечтите ми.  Wink
Цитирай

София

Нищо от това за което си мечтаех не се случи,за съжаление Rolling Eyes.
Но не спирам да мечтая Hug..
Цитирай
Слава Богу сбъдват се мечтите ми.  Wink

Разбира се,че мечтите се сбъдват,само трябва да вярваме ,защото само тя(вярата) ни позволява да вярваме,че няма невъзможни неща.
« Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 12:36 от ROMI29 »
Цитирай

В полите на Витоша

Тези,които съм искала истински силно,са се сбъднали.Много често обаче,ми се е случвало да си припмням фразата"Внимавай каво си пожелаваш,защото може и да се сбъдне!"Не съжелявам за нищо.
Човек не трябва да спира да мечтае-ти си толкова голям,колкото са големи мечтите ти!Много точно!
Цитирай

Варна...

По дяволите...
Много от мечтите ми се превръщат в неосъществени такива...
Цитирай

Не ми се сбъднаха мечтите, но това не пречи да имам нови, които може би ще се сбъднат....
Цитирай

България

Не ми се сбъднаха мечтите, но това не пречи да имам нови, които може би ще се сбъднат....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора