Интимен гел или кърпички ползвате-коя марка?

  • 14 533
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 948
Използвам  интимен гел, кърпички - изключително рядко.
В момента съм с този на Ейвън.Доволна съм! Peace

# 61
  • Мнения: 3 036
Интименгел .
Кърпичките ги ползвам когато съм възпряна от обстоятелства за тоалет.
Гела е LACTACYD

# 62
  • Мнения: 4 784
Ползвам интимен гел. Купувала съм на Лактацид и Ейвън, но по принцип предпочитам Нивея.

# 63
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Интимен гел ползвам Leocreme,а кърпички на Lactacyd
Моля мамите от София да ме ориентират къде около Витошка или Младост4 мога да си купя интимен гел Dercome femme или Себамед.Искам да го сменя,а около нас (Младост4) не можах да открия нито един от двата.

# 64
  • Мнения: X
Не ползвам интимен гел, а нормални сапуни. Интимни кърпички да, но когато съм в цикъл или на път.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ползвам гел Себамед. Кърпички ползвам рядко, най-вече при пътуване.

# 66
  • Мнения: 4 292
Ползвам и двете. В дамската си чанта винаги имам интимни кърички, просто не мога без тях. Интимният ми гел е Лактацид, доволна съм от него.

# 67
  • Мнения: 3 459
Не ползвам интимен гел, а нормални сапуни.
Dollface за обикновен сапун ли говориш  Shocked
Извинявай, но не получаваш ли сърбежи от него, да не говорим за гъбички.

# 68
  • Мнения: 2 926
Използвам интимен гел и интимни кърпички - Лактацид  Peace

# 69
  • Мнения: 71
Ползвам и двете
а гела е лактацид и съм страшно доволна от него Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 1 638
Коментарът ми относно кърпичките не беше в смисъла за заместител на измиването изобщо. Това даже не го допускам като вариант.
Въпросът ми е по-скоро относно това, че когато се измива с гел, после се изплаква с вода, а с кърпички - не. Съответно остава по интимните части. Почистваща събстанция да стои определен брой часове на толкова нежно място ми се струва опасно.
 Как ги ползвате? Само по кожата от външната страна ли ги ползвате или и върху лигавицата?

# 71
  • Мнения: 1 322
Ползвам интимен гел Лактацид и от същите кърпички, но тях по рядко. Доволна съм.

# 72
  • Мнения: 5 622
Интимния гел го сменям- Лактацид и Нивея редувам. Кърпичките са ми в колата, за ако се наложи  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 4 966
Ползвам и двете. В дамската си чанта винаги имам интимни кърички, просто не мога без тях. Интимният ми гел е Лактацид, доволна съм от него.
Същото е и при мен.

# 74
  • София
  • Мнения: 980
предимно гел "лактакуд"
и ако ми се наложи в краен случай кърпички от същата серия

Общи условия

Активация на акаунт