РЕДОВНО ЛИ ВИ ПРЕВЕЖДАТ МАЙЧИНСТВОТО

  • 5 235
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Незнам защо толкова нередовно го превеждат това мое майчинство.При вас така ли е?Не сами превели парите за месец февруари,и се чудя защо е така?Трябва ли да ходя до социалните?Някой може ли да ми обясни.Благодаря ви предварително.

# 1
И при мен е така, не ми го превеждат редовно, но това е защото обикновено има някакъв проблем: единият път болничните от раждането не се били застъпвали (преносих), сега наскоро ми го забавиха защото след изтичане на 9 месеца от раждането трябвало да се подава някаква молба и нам кви още работи- не са ми го превеждали от декември- пуснахме документите и сега още 4акам..... абе бюрокрация....

# 2
  • Мнения: 266
И сега какво трябва да ходя да подавам молба ли?

# 3
  • Мнения: 4 451
При мен си го превеждат редовно - винаги на 15-то число от месеца. Така че днес очаквам да ми бъде преведено за м.февруари.

# 4
  • Мнения: 4 451
Не обърнах внимание, че получаваш майчинството от социала. Embarassed При нас майчинството от там се превежда пак около 15-ти и доколкото знам закъснения се случват много, много рядко, обикновено от порядъка на ден, два. Мисля, че избързваш.

# 5
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
При мен винаги редовно го превеждат майчинството,дори се е случвало 2-3 дена по рано,но никога не закъсняват PeaceОбикновенно това става на 10 число от месеца.

# 6
Ами ако са изминали 9 месеца от ражданото-да.
Ти ли се занимаваш с това?
Ами виж какви документи се искат и си ги оправи. Питай ги- по тел или на място и си ги подай, те ще ги разгледат, ако пак не ги преведат- значи има проблем. Не ги превеждат само ако има някакъв проблем, така че иди да ги питаш какво е що.

# 7
  • Мнения: 266
Ми минали са 9 месеца,незнаех.Явно това е причината.

# 8
  • Мнения: 266
А не трябва ли да ми го каже счетоводителката,във  фирмата в която се водех на работа

# 9
Ами по принцип трябва, ама.....
Моят съвет е да си свършиш сама работата, за да си сигурна че всичко е О.К.

Успех   Peace

# 10
  • Мнения: 1 479
Аз си го получих оня ден за януари от работодателя.Още се чудя кой е виновен,че ми го дават с 1месец назад,и на кой да се развикам:НОИ или работодателя?А и ми го дават,когато ф-та имала пари Shocked

# 11
  • Мнения: 6 274
Аз си го получих оня ден за януари ...
А аз пък още не съм !  #2gunfire

# 12
  • София
  • Мнения: 170
Аз чакам още за декември. Tired
След като изтекоха 315 дни майчинство счетоводителката на фирмата, в която работех,забравила да подаде молбата ми ( аз имам вина- не съм я подсетила, а тя ми написа молбата да не ме разкарва) за отпуск за гледане на дете. Подадена е на 10.02. но още няма резултат. Днес звъннах в НОИ- ще проследят случая и другата седмица да чакам резултат.
Спокойно звънете и питайте- учтиви са и помагат да се изяснят нещата.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При мен си го превеждат редовно - винаги на 15-то число от месеца. Така че днес очаквам да ми бъде преведено за м.февруари.
И при мен е така-майка ми ми ги тегли и досега не е имало закаснение

# 14
  • Мнения: 1 197
Аз си го получих оня ден за януари ...
А аз пък още не съм !  #2gunfire
И при мен сметката е подтискащо пуста Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт