Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия,сливен,торонто(граждани на света)

Детето ми е на 5 годинки и от няколко месеца без да е болна или да кашля започва да се задъхва и гърдите и започват да свирят но след като и дам вентолин веднага се оправя миналата седмица я водихме в 3 градска за инхалации защото едвам дишаше а на следващият ден нямаше и следа от хриповете и ето че днес пак се повтори същото.Докторката каза че трябва да и се направят алергични тестове но чак краят на другият месец тя казва че може би е алергична астма но докато не се потвърди ще се побъркам от притеснение.Само да уточня че живеем в Сливен а майка ми и баща ми в София и нейните пристъпи се случват именно в София и това ме притеснява много явно нещо там провокира пристъпите.Моля ви ако някой знае нещо за тези симптоми да пише.Благодаря Ви предварително.
Цитирай

Burgas

Ако пристъпите се случват в къщата, трябва да се прегледа всичко за алергени. Примерно  възглавници и завивки от естествен пух, много прах, някакви растения, препарати, животно дали има в къщата- куче, котка и пр....
Тестуване при всички положения трябва да се направи.
Цитирай

софия,сливен,торонто(граждани на света)

Да в къщата се случват и куче има но интересното е че и лятото бяхме там и нищо и нямаше започнаха преди 3 месеца.Задължително ще направим тестовете даже и кръвен също обаче трябва да се чака до краят на другият месец за да отшумят евентуално пристъпите.
Цитирай

Бургас

Моят син също прави пристъпи от 1 год насам.
Бием урбазон,пием вентолин ,дишаме го на инхалации и какви ли не препарати взима.
установи се че е алергичен ларингит..казаха че ще го израсте Sad
Поради тази причина не съм го пускала на градина.
Алергиите се отключват лесно,но трудно се превъзмогват.
Направи тестовете..все ще излезне нещо.
Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.