Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 март 2008, 16:38 ч.

кога да чакам 2-ро зъбче?

• 877
  • 28
  •   1
Отговори
Бебката ми днес става на 6 месеца и преди 2-3 дни и изби първото зъбче.Въпроса ми е кога да чакам второто и какви гелчета за зъбки ползвате?

# 1
  • Пловдив
Мисля,че при всяко дете е различно,моя син започна да ги вади на 10 месеца-по 2 по 4 на веднъж.И като стана на 1 годинка и половина имаше всички зъби.Не съм го мазала с нищо,вдигна температура само на първото зъбче,а после изобщо не разбирах,че вади зъби.
Така че чакай второ зъбче"когато му дойде времето". Grinning

# 2
  • Стара Загора
На Хриси парвите две забчета излезнаха едно след друго-много барзо на 6 месеца.Мазах я с Дентинокс и горе долу я успокоява

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
Даммм  Wink когато му дойде времето  Hug

# 4
И при нас първите две долни зъбчета се появиха заедно точно, когато навърши шест месеца. Не сме имали проблем. Мазала съм с Калгел и чат пат, като е кисела  Дентокинд. Сега е на 9 месеца е зъбчетата все още са две...

# 5
Никой не може да ти каже кога да чакаш второ зъбче. Колкото до гелчетата на някои деца им действат, на други не. Пробвай и сам ще разбереш кое най-добре му действа на твоето дете.

# 6
  • София
индивидуално е

# 7
На Виктор първото му изникна на 7м, а няколко дни след това второто. Досега си вървят така - все по 2, през няколко месеца. За първите го мазах няколко пъти с гелчета. Така и не разбрах дали му действат. После пък той започна да не дава да му бъркаме в устата и спрях да мажа.

# 8
Даммм  Wink когато му дойде времето  Hug
Peace Не мажа с гелчета  Peace

# 9
  • София
Второто зъбче се появи седмица след първото, на шест месеца . Сега след месец вече прокарват и горните два.

# 10
  • Германия
При нас изникнаха почти едновременно пьрвите две зьбчета. А за гелчета ползвахме Дентинокс и едни хомеопатични бонбонки Осанит.  Hug

# 11
  • Pyce
Честно ли? newsm78

Не помня второто зъбче на сина си,първото-да,но оттам нататък...

# 12
  • София
При всяко детенце е много индивидуално.При нас 1вото беше на 6мес. а 2то на 7мес.

# 13
  • в Надежда-та
Ми след 2-то hahaha
При всяко дете е различно.

# 14
И моята бебка на 6 месеца се сдоби с първото зъбче без изобщо да усетим, и след 2 дни се появи и второто (долни)

Сега е двузъба  Mr. Green

hahaha Чудя се дали да пусна една темичка кога ще се появи третото или да чакам  newsm78 newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт