За играчките?

  • 1 799
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Чудно ми е в какво събирате играчките на децата? newsm78Аз купувам едни плетени кошове ама те се късат през седмица не че са скъпи по 1 и 50 са,ама вече им изгубих бройката и ми идват в повече.Ако знаете за някой по издръжливи ще се радвам да споделите.   Не знам дали темата ми е тук,ако не се извинявам. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 117
Аз съм купила един пластмасов кош / пак от тези магазини за 1/2-3 лева/ и там събираме всичко WinkПериодично проверявам за трошляци и ги изхвърлям Simple Smile

# 2
  • Мнения: 468
Аз съм взела един пластмасов кош , като тези за прането.И един плетен но не беше 1.50лв. а около 20-30 лв.И двата траят вече повече от две години.А сина ми постоянно вади от там.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
Имаме от кошовете за игарчки,които се продават в Бриколаж,във формата на животни.Учудващо здрави се оказват.

# 4
  • Мнения: 2 208
Аз също ползвам един пластмасов кош за пране, но предимно съм подредила играчките му по долните рафтове на библиотеката, за да може да има лесен достъп до тях.

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Голям плетен кош с дръжки (вече пет години го ползваме). Дървени кутии от Комо. От ТСМ едно рафтче с платнени чекмеджета - девет на брой, големи. Последното го купувахме скоро, струваше към 80 лв, ако не се лъжа. Или 60?  newsm78 Събира много неща, особено полезно за дребни играчки (като Лего).  ooooh!
Отделно съм направила няколко картонени кутии различни размери. Облепила съм ги с изрезки от комикси и съм ги довършила със спрей. Стават много шантави, тролът си ги харесва.
На бебето направихме (аз и големия трол) къщичка от голяма кутия. Там събираме бебешките играчки.

# 6
  • Мнения: 2 897
Аз съм купила един пластмасов кош / пак от тези магазини за 1/2-3 лева/ и там събираме всичко WinkПериодично проверявам за трошляци и ги изхвърлям Simple Smile

И аз процедирам така Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Последно купихме един шкаф с чекмеджета от тия дето са за зеленчуци от Метро и там. Оказа се обаче, че дори и той не успява да побере всичко. Twisted Evil

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И нашият е платнен , но е от Айко за 20 лв. Вече втора година е в детската и е здрав нищо не му е станало.

# 9
  • Мнения: 4 589
аз преди в тези мрежестите кошове които много се късат , сега съм му отделила 3 долни шкафа и там

# 10
  • Мнения: 5 393
Имаме от кошовете за игарчки,които се продават в Бриколаж,във формата на животни.Учудващо здрави се оказват.

И аз ползвам такъв.Вече почна да се къса на места, но издържа учудващо дълго.Пак ще купя същия.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 759
Играчките на Дияна са в два огромни кашона. Единият е изрисуван с цветенца Simple Smile В скоро време ще бъдат резорбирани макс до кашон.

# 12
  • Мнения: 2 211
В Джъмбо продават големи, цветни пластмасови кошове с колела и капак. Има такива, които са ниски, като чекмедже и могат да се пъхнат под диван или легло. Купих един от големите - много практичен. Имам и две големи картонени кутии от СОМО, отделно ползвам и един шкаф са мо за играчки.

# 13
  • Мнения: 1 479
Моите хубавци редовно си играят с коша за пране,като му разпрьскват сьдьржанието по цялата стая!Реших да си купя нов,а в стария ще им сьбера играчките.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 295
пластмасов кош за пране
с капак, облепен с разни лепенки, с пандефлюшки и 'надписчета'

Общи условия

Активация на акаунт