Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте.
Очичките на моето момче са зачервени от няколко дни и ги търка с ръчички. Слагам му Офталмосептонекс по няколко пъти на ден и се успокоиха. Друг път също се е получавало така и му минават за ден- два. Днес обаче забелязах едно жълтеникаво, петънце, което е релефно и е на бялата част на окото, до ириса.
При всички положения ще го заведа на лекар, но ако споделите нещо, може би ще се успокоя малко. Лошото е, че предстоят 2 почивни дни и дотогава се надявам на позитивни неща, ако сте се сблъсквали с нещо подобно.
Цитирай

софия

аз имам такова петънце от доста време, но не съм се консултирала с лекар. на моя приятелка и се появи такова, дълги години си стоеше така, но изведнъж потъмня и тя се шашна и оперативно го махна. като и го изследваха се оказа, че е бенка като всяка друга, но в окото. Peace
Цитирай

София

че е бенка като всяка друга, но в окото. Peace
Да,възможно е това Peace
Искам да те успокоя.........на склерата/бялото/ тумори няма, не се притеснявай,каквото и да е, не е лошо Hug
Отивайте на лекар Peace
Цитирай

Popovo, Bulgaria

Аз имам такива петънца и на двете очи. Ходила съм на офталмолог за други проблеми и лекаря нищо не ми е казвал за петънцата. Мисля че се появиха след прекаран хепатит преди доста години.
Не им обръщам внимание, но се случвало да ме политат от какво е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.