Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

аз от  няколко месеца  си  свалям бавно килцата  но тъй като  след  1-2 седмици имам  важно събитие как мога за  1 седмица  да сваля 3-4 кг за да мога    през  другата  1 седмица малко да ги позапазя Smile  ако имате съвет4ета  пишете
Цитирай

Знам една диета за 4дни се сваля 7 кг  зависи от организма но след това трябва да се ограничаваш от храната  1ден сутринта в 8 часа чай или кафе без захар в 10 часа 1чаша кисело млеко в 12часа 1 сварен кремвиш  14 часа 1 сварено яйце 16часа 1чаша кисело млеко 18часа 100гр обезсолено сирене и 1 домат   това се прави 4дни   дано да ти помогне

това  е копирано  мнение  от този  форум какво ще кажете  а и моля  ви не ми казвайте да търся  и да чета искам да ми кажете нещо наистина изпитано и с което наистина ще сваля понне  3 кг Smile благодаря предварително

Имам  малко заподозрени диети  Laughing Laughing Laughing  :1след  3 часа без  ядене
                                                                               2.някоя моно ( ви предложете)

« Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 20:19 от Лили-Miki »
Цитирай

моля ви пишетее  Crying or Very sad Confused Embarassed Thinking
Цитирай

Варна

Наистина ли вярваш,че за 1 седмица можеш да свалиш 3-4 кг????Може и на кантар да успееш да ги направиш,но това няма да са загубени килограми за сметка на телесни мазнини, а най вече за сметка на водата в тялото ти и здравето ти .
И все пак единственото ,което при  мен върши работа за бързо сваляне е хранене само с протеини -т.е пилешко месо и риба -печени или варени и яйца .Никакви въглегидрати ,плодове и зеленчуци.И най-малко 2 литра вода на ден.Успех!
Цитирай

Стара Загора

Пробвай или Японско чудо.Моно или Страхотната диета.Аз сам на 90-дневната,но в нея резултатите не са толкова светкавични-то си е до организам все пак.Успех newsm10
Цитирай

даа знам че няма да загубя 4  кг мазнини за  1 седмица  затова казах че от месеци си свалям бавно кг 
  коя моно диета ???//те са много или аз  така си мисля  ??
Цитирай

Варна

направи програмата на Майкъл Търмънд, тя е точно за бързи резултати и едновременно с това раздвижване на метаболизма  Peace
Цитирай

София

За мен по-бързо сваляне от плодове, чай и мед през 2 часа няма.Пробвай - 3 кг ще свалиш за 4 дена.Вярно е, че само вода ще свалиш, но има видим, бърз и гарантиран резултат.
Цитирай

Опитай с Дюкан.
Според мен е подходящо за целта ти, ако продължиш диетата след събитието ще си запазиш и свалените кг. Успех.
Цитирай

Пловдив

Или японско или безвъглехидратна. Аз от японското свалих 4.5 за седмица.
Каквото и да избереш ти пожелавам успех!   
Цитирай

Gorni Bogrov

къде да намеря японското чудо?
Цитирай

къде да намеря японското чудо?
На втора страница.А може да е и на трета.  Smile
Цитирай

Тук някъде....

Само с Японското 4удо съм сваляла бързо килограми за една седмица 5кг.(ако все пак има6 да сваля6 а не иска6 от 50кг. да стане6 45 разбира6 ме нали Peace)но после трябва да се постарае6 да ги задържи6 за6тото много лесно се връ6тат казвам го от ли4ен опит.
    УСПЕХ
Цитирай

Ако досега си била на диета (както разбрах от поста ти) .. няма начин за седмица да свалиш 3-4 кг даже и на пълен глад..
Я кажи колко кг/см си ..
Цитирай

в резерват

По добре кажи на колко си години, защото си спомням че веднъж беше пак беше пускала подобна тема и от там знам че си на 14 год,  ако се не лъжа.
Много те моля, не почвай драстична диета, защото организмът ти след време ще ти го върне. Храни се пълноценно и спортувай защото точно сега тялото  ти се развива и не бива да се лишава от нищо. 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора