Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Торонто/Сливен

...мазнините, които са отстрани на ханша? Имам такива, спомен от бременността и не знам какво да ги правя. Свалям килограми, но оттам точно - нищо. Какво се прави в такъв случай?
Цитирай

София

Тези сланинки се оправят само със странични коремни преси.
Цитирай

София

Ооо, извини ме какво съм чела и аз, помислих, че става въпрос за талията  Very Happy Но, така или иначе, щом не могат да се свалят с диета, при всички положения, ще се свалят с подходящи упражнения. Имай в предвид, че ханшът се възстановява напълно, чак 1 година след раждането.
Цитирай

Торонто/Сливен

И аз си мислех за упражнения, но ме притеснява да не станат на мускул.  Thinking
Цитирай

Sofiа

тлъстинките мускул не стават
Цитирай

Sofia

с липосукция се махат. С коремни првеси ще си чакаш 100 години
Цитирай

на върха

не стават, но се запечатват много успешно, особенно ако има и целулит Crying or Very sad Упражненията, които правиш трябва да са динамични. При тях се гори мазнина, а не се прави мускул. Ако ходиш на фитнес, говори с инструктур. Иначе ти препоръчвам някакъв тип комбинирана гимнастика с доста аеробни упражнения.
Цитирай

Торонто/Сливен

Сега ще тегля тае-бо. Дали ще помогне?
Иначе, на липосукция отивам веднага, ама мъжът ми не дава. Сакън да не ме повредят нещо. Mad
Цитирай

на върха

Много помага даже:)
Цитирай

не може да се "махнат" сланинки само то избрана част на тялото, с аеробни упражнения и по-малко храна цялостно се стопяват мазнинки.
Козметичната хирургия за тези сланинки не е разумна идея, защото ако не се пази диета след това, пак се лепят там сланинки
Цитирай

Торонто/Сливен

Ами, мерси момичета. Smile  Свалих тае бо-то и ще видим каква ще я свърша. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.