Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Канада, България

Ох, как можах да го допусна?!

Значи аз седях с бебето (2 месеца) в ръце на стола, тя тъкмо беше яла. В този момент брат й (2,5 г), на съседния стол, почна да нервничи да му отворя едно кисело мляко. И аз почнах със свободната ми ръка да му го отварям по нормалния начин, при което той изведнъж се разтръшка и разрита. Аз въобще не очаквах такава реакция, (разбрах после че е мислел, че това е айрян, а той обича да го пие директно през дупка пробита в капачката - на което го научи татко му понеже често излизат навън, но това е друга тема  Crazy).

И я уцели по главата, тя се разплака. А бе ужас! мисля, че не беше силно, дори няма зачервено. Но се чувствам ужасно, тя е толкова малка.

Мислите ли че има повод за притеснение. Не е повръщала и продължи да си бодува след това. Искаше да яде още.

Иначе ги гледам сама (таткото е зает), по цял ден съм с тях и явно трябва повече да внимавам. Досега нещата вървяха добре, ама това днес ...  Crying or Very sad
Цитирай

София

Не се притеснявай,но и бьди "на щтрек"!Зарежи всичко останало и гледай само децата,докато са будни!Моите и сега се ритат пред очите ми.Оставя ли ги в друга стая са се скубали rotfImboПрави нещо друго,само докато спят!Това от личен опит. Peace
Цитирай

Варна

Ох мила,да не те отчайвам ама от тук нататък ще се случват такива неща.Виждаш,че става дори когато си до тях.Истината е ,че ние не можем да си ги опазим,Господ ни ги пази.
Аз също ги гледам сама двамата и често се случват "инциденти".За моя радост без последици.
Разбирам,че се чувстваш виновна-недей. Hug
Цитирай

Оileán na leipreachán

Просто не ги оставяй насаме , защото баткото е още малък . А щом няма дори червено , не мисля , че е било силно . Следователно - можеш да си спокойна ! Успех ! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.