Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте искам да ви попитам как се чувствате след аборт когато сте махнали детето по ваше желание.Аз нещо не мога да се справя обхванала ме е някаква депресия и не мога да се справя.
Благодаря Ви.

# 1
  • home!sweet home!
Щом си си изпълнила "желанието", не виждам защо си подтисната!
Не съм правила аборт, аз желая да имам деца, но бих те посъветвала да си простиш!!!

# 2
  • София
Първия ми аборт беше по желание. Много внимателно обмислих нещата и реших, че още ми е рано.  Бях и 4-ти курс студентка, та и времето беше едно никакво. Не съм съжалявала нито за миг за решението си. Изживях прекрасни моменти, които нямаше да бъдат реалност ако бях родила детето. Когато реших, че ми е време родих дъщеря си (за сведение първия път бях на 21, а втория - на 33 години).
Честно казано след втория ми аборт в началото на тази година (спонтанен) бях доста депресирана, но го преодолях. Явно не му е било писано.
Гледай напред - имаш достатъчно време, света не е свършил. Когато му е времето ще се радваш на детето си.

# 3
  • София
Щом си искала, значи е трябвало!  Wink

# 4
Здравейте искам да ви попитам как се чувствате след аборт когато сте махнали детето по ваше желание.Аз нещо не мога да се справя обхванала ме е някаква депресия и не мога да се справя.
Благодаря Ви.
не се подтиска нормално е да ти е така временно ще е няма начин все пак хора сме с чувства с времето ще го преодолееш  не мисли за това гледай напред може да е за по добро

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт