Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте, искам да ви попитам когато обзавеждахте новият си дом ползвахте ли услугите на дизайнер, колко ви струва това , препоръчайте ми такъв във Варна ? Мерси
Цитирай

В лозенцето

Здравейте,дали някой познава или е чувал за добър дизайнер във Варна,трябва ни спешно за едно заведение за лятото,много ще се радвам ако ме насочите към някой Hug
Цитирай

до морето

Това е сайта на мой приятел,който се занимава най-вече с интериори на заведения.Има снимки в галерията,на някой от заведенията,които е правил.Ако ти хареса,в сайта има и тел. за връзка.Успех! Peace

http://www.jokadesign.net/
Цитирай

В лозенцето

Благодаря за инфото,ще разгледаме сайта Love
Цитирай
Здравей, аз съвсем скоро се регистрирах но мисля че мога да ти помогна.Препоръчвам ти един дизайнер от който останахме изключително доволни със приятеля ми, и е истински дизайнер всмисъл това е учил и така.Работят две момчета ето телефона на единия 0885461415, даже могат да уреждат реализацията.Много се радвам ако съм ти помогнала.
Този форум е много полезно нещо, аз разбрах за него във връзка с пазаруването от един френски сайт laredoute.fr ако си пазарувала от там моля те да ми пишеш  Smile
Цитирай

В страната на ненаучените уроци ...

Вижте този сайт на интериорно студио във Варна ...., дано съм бил полезна
http://www.arthome.bg/BG/portfolio_bg.html

Хубав сайт , но портфолиото пълно само с рендери  newsm78!Снимки от реално изпълнен проект - само хотел Мусала!
Цитирай
Ползвала съм услугите на тея и в момента къщата ми изглежда много по-добре и от хотел Мусала Smile
Цитирай

USA

Antoaneta Dragneva и подобните и гости, моля спестете ми разхождането по темите за да ви трия специално постингите, защо мисля сам/а се досещате.  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.