Въпрос към майките с обърната матка родили секцио?

  • 3 074
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами!Искам да ви попитам дали някоя от вас  е имала същия проблем като моя и как се е справила с него.Родих секцио преди два месеца и преди да забременея разбрах че съм с обърната матка както и сега вече след като съм родила.При опитите ни с моята половинка да правиме секс изпитвам голяма болка.След като се консултирах с лекарката ми тя каза че е нормално и дори мога и така да си остана с болки периодично при правенето  на секс което ме ужаси CryНякоя от вас имала ли е същия проблем и премина ли тази болка?

# 1
  • Мнения: 299
За първи път го чувам. Аз също съм с обърната матка, родих секцио но болки нямам. Според мене причината е друга. Консултирай се с още един гинеколог.

# 2
  • Мнения: 106
Да..И аз за първи път чувам....  newsm78

# 3
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
След първото ми секцио като ходих на преглед ми изтърсиха, че матката ми била обърната. Напук на статистиката че се обръща само след нормално раждане при мен се получи след секцио и до сега не мога да си го обясня, ама това не е важното. Не съм имала никакви болки само притеснение, че може да забременея по-бавно когато поискаме второ бебе. Е, забременях от първия опит и родих втортоо си детенце, сега пак нямам никакви болки  Mr. Green. Според мен най-добре наистина се консултирай с друг гинеколог, не съм сигурна, че  е нормално да те боли така.  Peace

# 4
  • Мнения: 119
Аз също съм с обърната матка,имам едно нормално раждане,сега съм бременна с второ,но нямамам болки по време на секс.Само преглед и лекар могат да ти помогнат.Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 658
аз също не съм имала и не мисля, че е нормално, камо ли да те успокоява, че така можеш да си останеш. Консултитай се и с друг лекар.

# 6
  • Мнения: X
Не мисля, че изказване "така ще си останеш с болки" е професионално. И то след секцио. Може да имаш такива до месец, два, три, но за цял живот......стига бе, че след година организма ти няма да помни, че е раждал. Консултирай се с друг лекар.

# 7
  • Мнения: 27
И аз съм с обърната матка и доктоа ми каза че по принцип се оправяла при едно раждане , но не е задължително също така бях чула че по трудно се забременява но и това не е верно съдя по себе си от първия опит.Немисля че обърнатата матка има нещо общо с болката която изпитваш мое мнение.

# 8
Благодаря ви за отговорите момичета:)Сега пък ми се случи нещо още по странно.Вчера правихме секс с мъжа ми и ме болеше при определени пози а при други не Shockedтова пък вече не мога да си го обесня ThinkingХем се поуспокоих че може да се оправят нещата хем пък ми е чудно защо така се получава Thinking

# 9
  • Мнения: 671
Еми спри да се чудиш и потърси друг лекар за още едно мнение.
Аз съм със обърната матка и съм раждала секцио,но за болки....за първи път чувам. newsm78
Не ми се струва много сериозен отговора който ти е дал гинеколога.

# 10
Здрасти,аз също съм с обърната матка имам 2 раждания секцио,сега си спомних,че още преди да родя при секс също имах болки при определени пози,дори сега също понякога в зависимост от позите изпитвам болка,но сякаш по-рядко.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 907
С обърната матка съм, родих със секцио, но нямам болки при секс.

# 12
  • София
  • Мнения: 461
Здрасти,аз също съм с обърната матка имам 2 раждания секцио,сега си спомних,че още преди да родя при секс също имах болки при определени пози,дори сега също понякога в зависимост от позите изпитвам болка,но сякаш по-рядко.
И при мен,преди да родя имаше болки при някои пози.Сега също.Най-добре се допитай и до друг лекар. Peace

# 13
  • Мнения: 169
Аз също съм с обърната матка и след секциото пак така си е. Преди съм изпитвала болки в някой пози, но не винаги. Лекарката ми каза ,че при обърната матка понякога може да се изпитва болка. Сега нямам такъв проблем... отиди на друг лекар наистина за да чуеш и неговото мнение и успех!

# 14
  • Мнения: 1 168
И аз съм с обърната матка. Първо да кажа,че според моя лекар (Завеждащ Родилно Отделение) това е нормално състояние на матката, макар и обърната. Забременях много лесно и родих много лесно, по нормален начин. Но когато правя секс при определени пози изпитвам болка, дори преди да забременея. Не бях се замисляла, че може да е от това!

Общи условия

Активация на акаунт